sevgilim içime gir öyle kal uyuyalım diyor

Soru

size saçma gelebilir ama ama sevgilim biraz azgın seks bitince bile içimden çıkarma öyle kalsın seni hissederek uyumak istiyorum diyor, bana olmaz gibi geliyor ama emin değilim, sizce bu isteği normal mi ve yapmak mümkün mü ? mesela arkadan sarılsam penis içindeyken uyusak ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 4

  fantastik düşünceler azgın olunca böyle istekler olabiliyor ama gerçekleştirmek imkansız. penis sürekli ereksiyonda kalmıyor, ilişki bittikten sonra iniyor büzülüp küçülüyor. haliyle içeride kalmaz çıkar gider isterseniz deneyin göreceksiniz olmuyor.

 2. 2

  öyle bir şey bildiğim kadarı ile mümkün değil, penis küçülünce içeride kalmaz.

  • 2

   404 japon yapıştırıcısı sürsün bu kız ancak o isteği olur :)))

 3. 6

  Palamutmu bu içi de diri kalacak illaki çıkar disina zaten onunkksi saçma fantazi

 4. 8

  İçine sürdüğünde hareket etmeyecekse nasıl zevk alacak. Ayrıca penisinde ağrı yapar sürekli kalkık kalması. Testislerin de ağrır

 5. 8

  garip istek ama penis boşalma sonrası zaten söner içeride kalmaz çıkar. dediğiniz yapmak için boşalmadan uyumak lazım. bu şekilde yine bir süre sonra uykuya dalarken penis ereksiyonu gider ve içerden çıkar. yinede madem istiyor onu mutlu etmek için bir süre sarılıp uyursunuz.

 6. 2

  Öyle nasıl uyuyacaksınız insan sağa sola döner uykudayken 😀

 7. 3

  Belki boşalmadan dayanabilirsen penis, içinde uzun süre erekte kalabilir ama penis ya karşılık bulmaz ya da belli bir süre sonra boşalır yine küçülür uzun vadeli biraz zor

 8. 5

  bu fantezi benim de aklıma gelmişti ama hiç cesaret edip yapamadım :d

Bir cevap bırakın