Soru
…seksi kıyafetlerinizi giydirip makyaj yaptınız mı @happy-derya crossdresser çiftler crossdresser karı koca erkek arkadaşa makyaj yapmak kocasına makyaj yapanlar makyajlı cd sevgilim crossdresser daha evleneli 3 ay gibi kısa bir süre olmuş daha cicim aylarındasınız kocanızın üzerine fazla gitmeyin kabul etmiyorsa biraz bekleyin teklifiniz…

Soru
Erim Güven aslında güzel fantazi fikri daha önce hiç denememiştik, değişik, siz keyif aldıysanız sanırım sevgilimde bundan hoşlanır. göze gelme olayı sıkıntılıymış dikkat etmek lazım @cd-belgin ilginçmiş partnerime uygulayacağım bunu daha önce yapmadığımız bişey eğlenceli…

Soru
erkeklerin kadın giysileri giymesi @35_gulsah çapraz giyinme nedir cd giyinen erkekler cross dress giyim crossdress gay crossdress nedir crossdresser erkekler crossdresser … kıyafet fetişi nasıl crossdresser olunur sevgilim gay mı sevgilim gay olabilir mi sevgilim kadın kıyafeti giyiyor böyle erkekler var evet.

Soru
ortalama 3 yıldır sevgilimle çıkıyoruz, opüşüyoruz, elleşiyoruz, oynaşıyoruz, birbirimize oral yapyoruz, mastürbasyon yapıyoruz ama ilişkiyi asla kabul etmiyor. @cd-belgin ayıp ayıp böyle erkekler olmaz olsun @civciv Seninle beraber oldugu kabahat aslında oda farkında olayın ama nasıl sabrediyor anlamadim.

Soru
Kadınlar için beklenti ne kestirmek zor, son zamanlarda sevgilim rahat durmuyor sürekli beni taciz ediyor. ) @man_king27 o değilde baya baya cd olmusunuz, herkese yakışmaz, demek ki alt yapı var.

Soru
ben 19 yaşındayım, sevgilimde 21 yaşında. normalde ben çok mast yapan biriyim, sevgilimle bir arya gelince çok isteklenip azıyorum. @cd-belgin eskilerin bir sözü var ateşle barut yan yana durmaz. insan = ruh + akıl+ vicdan+ nefis+ beden. insan sadece vicdan mahkemesinden kaçamaz.

Soru
…yalamak cinsel organı yalamak erkek neden vajina yalamaz oral ilişki oral seks oral yapmak sevgilim vajinamı yalamadı vajina deliği yalama ve okşama vajina yalamak vajina yalamak… @cd-belgin tatlış vajina yalamak bana sanki cinsel ilişkide o kadar çekici gelmiyor.