sevgilim ereksiyon olamıyor

Soru

merhaba, eşinden boşanmış 34 yaşında bir bayanım. uzun zamandan sonra hayatımda yeni biri var. yalnız sorunumuz cinsellikle ilgili. sevgilim ilişkiye geçince penisi iniyor ereksiyon olamıyor. sanırım her şey psikolojik, çünkü ilişkiye başlamadan önce elleşirken oynaşırken ön sevişmede bir olumsuzluk yok, ilişkiye başlayınca penisi yumuşamaya ve sönmeye başlıyor. bu durumu aşmak sizce ne yapmamız gerekir ? psikologlar bu tip konularda yardımcı oluyorlar mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    evet hem psikoloğa hem üroloğa gitmekte fayda var. onun geçmişte çok fazla mastürbasyon yaptığını ve buna alıştığı için böyle olduğunu tahmin etmekteyim. onun dışında erkekliği kuvvetlendiren pek çok bitki var. bu tarz meyve sebzeleri ona çok yedirip iyi bir sonuç alabilirsiniz. yine mesir, kuvvet ve padişah macunu yedirilsin. viagra türü şeyler endüstriyel ürün olduğu için çok sıcak bakmıyorum. geçmiş olsun.

  2. 6

    sorunun kaynağı eğer psikolojikse bu durumda psikolog fayda sağlar. lakin sorun fiziksel fizyoklojik yada bir hastalığa bağlı belki dönemsel ise yada yaşa bağlı ise bünyenin takati bu kadar ise ona psikolog bişi yapmaz. şu mavi hapların bitkisel olanlarını deneyin, muhtemelen bu aşamada size faydası olacaktır.

  3. 3

    eğer fazla ateşli bir kadınsanız gerginlikten oluyordur büyük ihtimalle çünkü; bir süre aynısını ben de yaşadım. önsevişmede hiç bir problemim yoktu ama iş penetrasyona gelince ereksiyon kaybı yaşıyordum, biraz daha önsevişmeyi uzatıp yarı erekte bi halde penetrasyonu sağladıktan ve en önemlisi; sevgilimi tatmin ettikten sonra o problem kalktı ortadan.

Bir cevap bırakın