Cinsel yakınlığı arttıran güçlü orgazm için tantrik seks nedir ?

Cinsel yakınlığı arttıran güçlü orgazm için tantrik seks nedir ?

Cinsel yakınlığın cinsel dürtülerin yavaş ve kontrollü şekilde arttığı ve güçlü orgazmların olduğu iki kişinin karşılıklı olarak birbirlerini dokunarak hissederek gerçekleştirdiği yavaş seks türüdür. Tantrik seks ile heyecanınızı kontrol ederek erkeklerde erken boşalma kadınlarda orgazm olamama yada orgazm taklidi yapmayı engelleyebilir seksten daha çok keyif almanızı sağlayabilir.

Tantrik seks duygusal ve ruhsal olarak partnerinize daha yakın olmanızı sağlayan yoga ve kontrollü derin nefes alma ve ritüellerin bir karışımıdır .

Seks yaparken sadece aklınızda seks olsun. Yani seks dışındaki her şeyi bir kenara bırakın. O an sizin için önemli olan şey seksten tamamen zevk almak olmalıdır. Orgazm sırasında orgazma ulaştığınızda kendinizi kasmak yerine, kendinizi o anın içine bırakın ve orgazmın içinde eriyin. Rahatlama dalgalarının tüm vücudunuza yayılmasına izin verin. Seks ve orgazm için tantrik seks öneriliyor.

İyi seks için zaman ayırma ve özen ister. Günlük koşuşturmacalar yaşamın bedeli ağır olduğu zaman seks yaşamlarımız hızla tüketir. Kendinizi sıradan bir cinsel ilişki içinde bulur seksten keyif almak bir yana psikolojik olarak da tatmin olamazsınız. İyi şeyler yapmamız ve iyi hissetmemiz ağırlıklı olarak seks hayatımızın iyi olmasına bağlıdır. Hatta iş yerinde bile başarılı olma şansınız arttıran bir fonksiyon olabilir.

Tantrik seks bize sonsuz bir rahatlama ve mutluluk verir. Kadınların orgazm olmasını ve duygusal olarak tatmin olmalarını garanti eder. Ayrıca erkekler uzun süre performans sağlayacak erken boşalma problemini ortadan kaldırabilecektir.

Tantrik seksin ilk amacı bölgesel orgazmı tüm vücudunuzda hissetmenizi sağlamaktır. Artan orgazm vücudunuzun geneline hızla yayılacak.

Bu bilgileride okumalısınız

erkeklerle orgazm olana kadar sevişmek istiyorum ama seks yapmadan
sekste tatmin olamıyorum orgazm taklidi yapıyorum sevgilim hiç fark etmedi
kadındaki zevki arttıran orgazmı kolaylaştıran g noktasını nasıl bulabiliriz
seksten keyif alıyorum fakat orgazm olamıyorum
cinsel ilişkiye göre oral seks yaparken çabuk boşalmak
cinsel ilişkide kilolu kızlar nasıl doyuma ulaşır

Cevap yazın