sevgilim vajinamı yalamıyor

Soru

merhaba, biz arkadaşımla 2 yıl arkadaş kaldık, sonra bir anda bana açıldı beni sevdiğini söyledi, ben duygularımdan emin değildim, aylarca peşimden koştu şiirler yazdı, bir deneyelim dedi. tamam deyip kabul ettim, herşey hızlı ilerledi 7 aya birlikte yatmaya başladık. sonra onda değişimler oldu, telefonla araması sorması azaldı, ilgisiz davranışlar, o methiyeler düzen adam kayboldu başkası geldi. hafta sonu gelince hadi gel gel gel oluyor, çılgınca sevişiyoruz rahatlayınca 1 hafta sesi çıkmıyor. ilişkide onu yönlendirmeye çalışıyorum, inat kafalı kendi zevk aldığı şeyler üzerinden gidiyor. ben sana hep oral yapıyorum sen hep bahane buluyorsun dedim sonunda. yok dişini yaptırıyormuş, iltihap olabilirmiş, hep bir bahane. tamam istemiyorum dedim, sinirimi bozdu onca zamandır bir erkek hiç jest olsun diye istemese de, partnerini memnun etmek için yapmaz mı ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 3

  nasıl adammış böyle bu, başkası olsa istemiyorum yapma desende yapacağım die ısrar der. bildiğin cinsel uyumsuzluk var. fikirleriniz düşünceleriniz uyuşmuyor. senin sevdiğini o sevmiyor. yarım bir cinsellik yaşanıyor tatmin olunca alıp başını gidiyor ilgi alaka bitiyor. bilemedim, çok tutarsız zayıf bir ilişki. galiba her şey ikna edip seks yapana kadarmış. siz değerlendirin artık.

 2. 3

  erkek arkadaşın seni bildiğin seks objesi olarak kullanıyor.. bir de şaşkınlık içindeyim.. yalamam diyen erkek nadirde olsa çıkıyor.. bence erkekler vajinaya girmeden önce ön sevişme esnasından dudaklar, göğüsler ve en son vajinayı yalayarak kadını evereste çıkarmalı sonra zaten bırak aşağı inene kadar o seni mutlu eder.. bunu anlamayan erkekler işim olsun bitsine getiriyor işi.. seksin de bir anlamı manası var.. neyse işte.. fazla da anlatmayayım..

 3. 2

  nasıl ki adamlar, kadın oral yapmayınca bunu kafaya takıp orda burda ağlıyorsa yapmadı yapmadı diye, aynısını kadınlarda yapıyor. her iki durum için dediğimiz şey aynı, herkes her şeyi sevecek yapacak diye bir zorlama yok. yapmıyorsa sevmiyordur tiksiniyordur. ama ben yapıyorum ona diyeceksen, sende yapma ! ayrılın kendinize uygun beklentinizi karşılayan partner bulun. cinsel uyumsuzluk basit yani.

 4. 2

  tatlış vajina yalamak bana sanki cinsel ilişkide o kadar çekici gelmiyor. vajina okşanması daha kudurtucu. o anda el orada sürekli küçük dokunuşlardan dolayı his çok artıyor, etkisi özellikle 12 saat bile hissedilebiliyor.

 5. 4

  adam kendi zevkine bakıyor seni umursamıyor bile bahane ediyor

 6. 2

  eğer sevmiyorsa çok zor. alışması için tertemiz olmanı ve işe başlamadan bunu istediğini söylemeyi dene. hatta bunu çok istediğini onu o halde görmeyi çok istediğini söyle

 7. 7

  karşılıklı altmışdokuz olursa daha zevkli olur. onun dışında siz ona oral seks yaparken zevk alıyorsanız ve onun size yapmaması sizi çok fazla etkilemiyorsa seksten zevk alın. onun dışında cunnilungus eyleminden zevk aldığınızı ona nazikçe söyledikten sonra önünüzü mis gibi yaparsanız o da ufak ufak yapmaya başlayacaktır. unutmayın kadın erkeğin baştan çıkarıcısıdır. ❤️

 8. 2

  adamın karnı acıkmış, kolay loma bulmuş yutmuş sanki. sonrası umrumda değil diyor.

 9. 1

  ilk önce kendisini düşünen erkeklerden uzak durun. ne zevk verebilir ne de sevgi..!

Bir cevap bırakın