erkeklerin kadın giysileri giymesi

Soru

merhaba, bir konu hakkında sormak istediklerim var. kısa bir açıklama yaparak başlamak istiyorum, erkek arkadaşımla 3 yıldır bir ilişki sürdürüyoruz, daha önce evlenip ayrıldım bu sebeple evlilik konusunda aceleci olmak istemiyorum. sadede geleyim, bundan 2 hafta önce evim ilaçlattım ve 2 gün sevgilimin evinde kaldım. daha öncede kalmıştım ama genelde o evde olurdu, bu sefer o çalışıyordu ben evde yalnızdım. bari evi detaylı temizleyip toparlayayım ona sürpriz olsun diye düşütüm ve giriştim temizliğe. 2 adet tuvalet var evde gerek olmadığı için birini kapatıp ardiye depo eşya giysi odası gibi yapmış, içerisi çok dağınık rafları indirip yeniden katlayıp düzenlemeye başladım. arka tarafta köşede bir sürü ayakkabı kutusu en alttakinin kenarından kırmızı bir şerit sarkıyor çektim gelmiyor kutuyu çıkardım açtım birde ne göreyim bir sürü seksi erotik kadın kıyafeti, bana sürpriz yapmak için mi almış diye düşündüm baktım hiç biri benim bedenim değil, üstelik emin değilim ama kıyafetler temiz katlanmış olsa da kullanılmış gibi görünüyordu. akşam eve gelince kutuyu önüne bıraktım bunlar ne dedim. eli ayağı dolaştı titredi gerildi sesi değişti cevap verecek yutkunuyor. benim aklıma gelen evine başka bir kadının geldiği idi, önce eskiden kalma atacaktım dedi, sonra ben sıkıştırdıkça öyle senin düşündüğün gibi bir şey değil dedi. işte bana kıyafetler çok çekici geliyor birkaç kere okşayıp mastürbasyon yaptım dedi. saçmalama, bunlar kullanılmış gibi diyorum, işte bende kıyafet fetişi var, bazılarını bir kaç kere giydim demez mi, mesel çok başka yerlere gitti, sonra konuyu at şunları çöpe tamam anlattım işte konuyu kapatalım dedi kestirdi. ben dediği şeylerden çok rahatsız oldum. internette araştırdım erkeklerin kadın giysileri giymesi anlamı ne diye bu site çıktı, sitede yazılanları okudukça iyice şoka girdim. ne yani şimdi sevgilim kadın kıyafetleri giymekten ve kendini okşayıp mast yapmaktan mı zevk alıyor, daha korkunç şeyler aklıma geliyor, erkeklerle gay ilişkiler yaşıyor olabilir mi, aklımda deli sorular. gel buraya geçen ki meseleyi seninle bir konuşalım bakalım diyorum kaçıyor, yeter ya saçmalama ne uzattın bunu keşke söylemeseydim diyor. erkekler bunu neden yapıyorlar, bir erkek kadın kıyafetleri giymekten ne zevk alıyor ? bu konuda ne yapacağımı bilmiyorum ?

Cevaplar ( 12 )

 1. 3

  böyle erkekler var evet. çoğunlukla bastırılmış duygularla yapıyorlar bunları. kadınlık hissi olan erkekler var mesela. bunları giyip peruk takarak içlerindeki o kadınlık duygusunu tatmin ediyorlar. kimisi sırf bunu kişisel tatmin için yapar kimisi bu şekilde seks yapmayı sever. kimisi de kadın kılığında erkeklerle seks yapmayı sever. yani demem o ki tek tip bir insan yok bu konuda. hemen sevgilin gay deyip yaftalamak istemem ama hemen hemen her şey olabilir. ucu açık bir konu.

 2. 2

  bence bu soruların muhattabı tam olarak erkek arkadaşınız olmalı. çünkü biz ne desek ne yorum yapsak onun kendi içinde olan biteni bilemeyiz. belki anlattığı gibi sadece kıyafetlerden hoşlanıyordur, belki crossdressing denilen eylemi yapmaktan da zevk alıyordur. bilinmez son noktada sizin de dediğiniz gibi erkeklerle birlikte de olma ihtimali vardır. konuyu kestirip atmasındaki sebep bazı şeyleri örbas etme çabası olabileceği gibi, gerçekten de hiç bir şey olmayıp uzatmak istemesi olabilir. gördüğünüz gibi bolca olasılık var ama hangisi gerçek bilinmez. en doğrusu sizin onunla konuşmaya ve düşüncelerini anlamaya çalışmanız. belki yargılamadan yaklaşırsanız size güvenirse açılabilir.

 3. 5

  sevgilinizin yaşı kaç ? gordugunuz bildiginiz herhangi bir cinsel saglik sorunu var mi ? gay iliski icinde olma ihtimali olabilir ve cok sagliksiz bir sey bunu sizden saklamamasi gerekir

 4. 3

  cd pasif olarak geçiyor ha bazılarına yakışıyorda😅 yada aldatmış olabilir

 5. 3

  yoruma açık bir konu, @maksicom216 haklı bunu bize değil sevgilinize sormanız lazım. crossdressing eğilimi olabili yada sırf heyecan olsun diye yapıyor da olabilir. siz bunu tam olarak anlayın sebebini ne için yapıyor o zaman bir karar verebilirsiniz, yoksa ben bir kere gıcık oldum daha da yapamam diyorsanız siz bilirsiniz.

 6. 2

  eğer ki sevgiliniz gizli gizli kadın kıyafetleri giyip tatmin oluyorsa o zaman crossdressing dediğimiz çapraz giyinmekten haz alıyordur. eğer gizli bir crossdresser ise zaten bunu gizlemeye çalışır, sizin onu anlayamayacağınızı yada yanlış anlayıp gay olduğunu varsayacağınızı düşünür. korktuğu için olabildiğince inkar edecektir. tabi bu varsayım, belki crossdresser falan değildir, sadece giysi kıyafet fetişi vardır.

 7. 3

  ben yapmam. kız olsaydım ve böyle birine denk gelseydim onunla münasebetimi derhâl keserdim. tabi bütün bunlar tercih meselesi. böyle kişilik sorunu olan tipler ileride daha büyük problemler üretebilir.

 8. 1

  konuşmadan ön yargılı olmayın bence kadın kiyafeti giymesi gay olduğunu göstermez erkeklere ilgisi yoktur ama kıyafet fantazisi vardır. konuşup çözmeniz daha iyi olacaktır. belkide sizin yanınızda da öyle giymeyi istiyordur sizden çekiniyordur.

 9. 2

  mesela bende kadın giysilerine ilgi duyuyorum ama biseks yada gay değilim, heteroseksüel bir erkeğim. onun düşüncesi nedir bilinmez ama bu gibi eğilimler kadınlar arasında yanlış anlaşılabiliyor yada kötü karşılanabiliyor.

 10. 4

  ben de evliyim eşimden gizli kıyafetlerini giymek hoşuma gidiyor ama gay ya da pasif değilim sadece giymek hoşuma gidiyor ve zevk veriyor. bu konularda konuşmak isterseniz yazı sohbet edelim.

 11. 5

  her erkek farklıdır ben mesala iki cinsede tamamım sadece mutlu etsin beni o kadar

 12. 2

  her kadın kıyafeti giyen erkek gay değildir! bunu bir hobi gibi düşünmeniz daha normal olur. belliki kendisi boş zamanlarında herkesten gizli giyinip kısa bir süre geçirdikten sonrada çıkarıyormuş. bunun kimseye bir zararı yok. sırf kadın kıyafeti giyiyor diye birisine gay demek doğru değil. ne gaylar tanıdım feminenlikle alakası yok ama gay’ler.

Bir cevap bırakın