sevgilim uyurken sakso çektim

Soru

selamlar, sevgilimle aynı evde kalıyoruz. ben ev işlerini yapıyorum o vardiyalı çalışıyor. geçen gece yine 12 de geldi çok yorgunum dedi, birazda hastaydı. seni bekledim yemek yiyelim dedim hiç halim yok sen ye, ben yatmak istiyorum dedi. tamam o zaman dedim sarıldım, ter kokmuşsun üstünü çıkar duş alda yat diye tembihledim. bende yemek koydum biraz yerken tv izledim sonra yatak odasına geçtim. baktım bizimkisi horlayarak uyuyor dokundum aşkım horluyorsun dedim hiç tepki yok. bende şakasına elimi çamaşırına attım biraz okşadım, penisi sertleşti ama uyanmıyor hala horluyor, uyuyormuş gibi yapıyor bu dedim. çamaşırını aralayıp sevgilim uyurken sakso çektim biraz, ağzıma zevk suyu gelmeye başlayınca bıraktım. azgın seni dedim baktım cidden hala uyuyor. gerçekten uyanmıyor mu diye devam ettim sakso çekmeye, birkaç dk içinde sert olan penis biraz yumuşadı ve yarı yumuşak şekildeyken ılık ılık ağzıma boşalmaya başladı, emerek bitmesini bekledim penis ağzımda söndü ve sonra gidip lavaboya tükürdüm. gelip çok güzeldi dedim dudaklarını öptüm uyanır gibi oldu homurdanıp yan dönüp uyumaya devam etti. ben sabah uyandığımızda gece ne oldu öyle diyorum, ne olmuş diyor, senin ufaklı yaramazlık yapmış diyorum, ne yapmış ki diyor. hatırlamıyor musun gece, yok hiç bir şey hatırlamıyorum diyor, hadi ordan yalancı pislik dedim. akşam bana sakso yaptırdın numaracı, yok hiç hatırlamıyorum şaka yapıyorsun diyor. ben ona inanmıyorum, o bana inanmıyor. yemin et dedim hiç bir şey hatırlamıyor musun, gerçekten hatırlamıyorum, şaka yapmıyorsun değil mi diyor. yaptıklarımı anlattım hiç hissetmedim gerçekten bak diyor. gerçekten samimiydi inandım. şaşırdım yani başkası anlatsa inanmazdım. demek ki bazen çok derin uyuyunca insan hissetmeyebiliyor. çok acayipti zaten sertleşmeden boşaldı, öyle fışkırma gibi değildi. acaba sakso değil de üstüne çıksaydım o zamanda uyanmaz mıydı ki ? mesela uyurken seks yapılabilir mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 1

  bazı kişilerin kuykusunun ağır olduğunu bu gibi şeylerin yaşanabileceğini okumuştum. bu açıdan değerlendirince evet gerçekten hiç hissetmeden uyumuş olma ihtimalı yüksek. zaten sizin dediğiniz boşalma erkeklerin rüyalanma diye tabir ettikleri uykuda hissetmeden boşalmalarına benzer bir duruma benziyor. eğer ki bu kadarını hissetmediyses belki cinsel ilişki de yaşanabilir. ancak penis seks yapıyormuş gibi sürekli sert kalmayabilir, sert olmazsa haliyle tam bir cinsel ilişki yaşanmayabilir. belki kişi bşr noktada uyanabilir. her zaman bu kadar derin bir uykuda olmaz, bu sefer yorgunluk belki biraz da hasta olmasından dolayı derin uyku uyumuştur, başka bir zaman siz dokununca kolayca uyanabilir.

 2. 0

  erkek ruyalandigi zaman zaten boşalma hasıl olur. siz fiziki olarak uyarırken o rüyasında başka bir kadını görmüş olabilir. belki de huzursuluk olmasın diye bunu dillendirmemiş olabilir. cefayi siz çekin o sefasını başka kadınlarla sürsün 😄 eğer bu arkadaşın uykusu ağır ve uyurken sayıklayan bir tipse, sayiklama anında sorduğunuz sorulara cevap verebilir. merak ettiginiz her sorunun net cevabını alabilirsiniz

 3. 0

  hahaa benim normalde uykum hafiftir çıtırtı duysam uyanırım. bazende gerçekten çok derin uyuduğum oluyor. bazen sevgilim diyor gece seni elle taciz ettim orana burana elledim haberin yok diye. sanırım böyle şeyler olabiliyor.

 4. 2

  güzelmiş, acaba uyurken bizim adama da yapsam uyanır mı ? merak ettim şimdi bir ara deneyeceğim, bir keresinde uyurken poposunu okşamıştım fark etmemişti.

 5. 0

  ne kadınlar var. 😀😃 egzotik hanım keşke herkes senin gibi fanteziye açık olsa 🤩😍 onun dışında böyle zevkli bir şeyde adamın uyanmaması çok garip bence adam uyandı ama uyuyormuş numarası yaptı çünkü hoşuna gitti. 😒😏👻😉

 6. 0

  çok korkuyorum, gerçekten uyurken seks yapılır mı ? uyuyan kişi ilişkiye girilince uyanmaz mı ? bu yazılanları okuyunca daha çok korktum.

Bir cevap bırakın