sevgilimle sevişirken beni okşayınca orgazm oldum ne yapmalıyım

Soru

ben daha 20 yaşındayım sevgilimle daha önce sadece öpüşmüştük. bu sefer öpüşürken eliyle çamaşırımın üstünden okşadı durdurmaya çalıştım devam etti. birden sanki vajinam uyuşuyormuş karıncalanıyormuş gibi hissetmeye başladım sonra tüm kaslarım kitlendi ve bir anda gevşeme oldu. kalbim çok hızlı çarpıyordu. sanırım orgazm oldum daha önce hiç olmamıştım, sevgilim elini çekince baktım çamaşırım çok ıslaktı, zevkten altına mı kaçırdın dedi utandım peçete ile sildim. orgazm olurken böyle olur mu yoksa orgazm olmadım da gerçekten altıma mı kaçırdım biraz ? orgazm nasıl olur, böyle bir durumda benim ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 8 )

  1. günümüz gençleri ne yaptıklarını bile bilmiyorlar, cinselliği sanal oyun sanıyorlar, vücutlarını bile tanımaktan keşfetmekten uzaklar. yarında buraya gelir sevgilimin spermi saçıma değdi hamile kalırmıyım. hiç gücenmeyin darılmayın, sen bile bilemiyorsan orgazm olduğunu başkası nasıl bilsin.

  2. Kusura bakmayın ama bu soru biraz bana trol gibi geldi. Evde hic kendin denemedin mi

  3. orgazm olunca vajina kasılır, daralıyor egnişliyor gibi olur, yavaş yavaş bu ritimler yükselir zirve yapar sonra bu refleks tepkiler hızlıcana bitmeye başlar. bu surada bazı bayanlarda bir miktar vajinal sulanma olur. bunun idrarla alakası yok. sevgilinin işgüzaldığı saçmalamış. buda sevglinin cinsel konularda hiç bir bilgisinin olmadığını gösteren bir işaret. yani iki kişi ne yaptığınızı bilmiyorsunuz ama yapmaya çalışıyorsunuz, sonra gebe kalırmıyım diye korkuyorsunuz.

  4. merhaba, her zaman gençlere söylüyoruz evlilik öncesi cinsellikten cinsel eylemler yaşamaktan uzak durun, çünkü bildiğinizi sandığınız ama hiç bilmediğiniz konularda bolca hatalar yapıyorsunuz. üstüne bu hataların bedeli ağır şekilde ödüyorsunuz. evlendikten sonra cinsellik başlar ve devam eder, bu süreçte yapacaklarınız size deneyim kazandıracak hatalar karşısında doğruyu bulmanız daha kolay olacaktır. üstelik evlenemeden biri ile cinsellik yaşayıp kızlık önemli diye düşünmeniz ne kadar mantıklı bir değerlendirin.

  5. 20 yaşında kız 2022de sorduğu soruya bakın yahu resmen dalga geçiyor birisi bence 🙂

  6. bildiğin orgazm olmuşsun işte bir gariplik yok. idrar gelmesi değil. bazı kızlar fışkırtmalı orgazm oluyormuş ama onlar sanırım daha çok pornolarda oluyor, sizde bu acemilikle öyle birşey olmuş olamaz kanımca.

  7. Hayırlı olsun ilk orgazmınız 😀 çamaşırınızın ıslaklığı tahrik olmanızdan kaynaklı olarak vajinanın kendini cinsel birleşmeye hazırlamasından kaynaklı akıntıdır bu sıvı penisin vajina ya girişini kolaylaştırır

  8. demek ki ileride orgazm hususunda pek sıkıntı yaşamyacaksınız. bu bunun habercisi

Bir cevap bırakın