sevgilim külotlu ve jartiyer desenli naylon çorap fetişi

Soru

başlıkta da yazdığım sevgilimin bu takıntısından sıkıldım. sürekli bana değişik modellerde çoraplar alıyor sevişirken giymemi istiyor. çorapsız istemiyor illa çoraplı olacakmış, okşuyor öpüyor kokluyor penisi sürtüyor bide yetmezmiş gibi çoraplara boşalıyor. gerçek yaptığımız seksin oranı çok az %85 gibi daha çoğu çorap fantezileri ile geçiyor. baştan çokta aldırış etmedim hatta heyecanlıydı da ama gittikçe nefret etmeye tiksinti gelmeye tahammül edememeye başladım. aksine sevgilim bu tutkusundan hiç vazgeçmiyor. bu bir tutku anlayamazsın diyor. bende onu kırmamak için bir şey diyemiyorum. sonunda at şu çorapları doğru düzgün seks yapmıyorsun ben haz alamıyorum diyeceğim kırılacak. nasıl yapsam sessiz mi kalmaya davam etsem, soylesem mi ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  evet bazı erkekler abartılı şekilde naylon çorap fetişi oluyorlar. bu gibi durumlarda çiftlerden her ikisininde bundan hoşlanması lazım. yoksa sizin mesele gibi oluyor, biri çok severken diğeri nefret etmeye başlıyor. gücensede darılsada ortada bir gerçeklik var. bence söylemeniz konuşmanız, abartı davrandığını belirtmeniz lazım ki diyalog yolu ile bir orta paydada buluşun.

 2. 6

  Hayatınızın geri kalanını zevk almadan ve tatmin olmadan geçirmeye razıysanız bizim fikrimizin bir önemi yok. Yok eğer meseleyi geçiştiremeyip, erkek arkadaşınıza meseleyi açıyorsanız ve buna rağmen hala umursamıyorsa da sizin onun nezdinizde bir değeri yok…

 3. 3

  çoraplara bende bayılırım, benimde böyle bir seviglim olsada hep çorap hediye etse ne güzel olurdu. tabi siz sevmediğiniz için itici buluyorsunuz. en doğrusu bunu ona söylemeniz, aranızda uyum yoksa, zorlamanın da anlamı yok

 4. 3

  fantaziler konusunda uyumsuzluk var sanki, bir birinizi seviyorsunuz ama eylemleriniz farklı tutkular içeriyor. sonuçta ortada bir rahatsızlık varsa konuşmak en iyisi. umarım orta yolu bulursunuz.

 5. 4

  çorapları bizde seviyoruz ama öyle aşırıya gitmeden sadece ilişkimize renk katmak için yani.

 6. 4

  deli çılgın külot fetişi olan bir arkadaşım var, bir kız gel sana veresim var dese manyak kızı bir kenara bırakır üstünden çıkardığı külodu ile tatmin olur 🙂 buda fetişiliğin ne kadar aşırılık olabileceğini gösteriyor. her ne olursa olsun aşırılık cinsel heyecanı kaçırıyor.

 7. 2

  Bence tadını çıkar aşkım benimde öyle sevgilim olsa keşke her aldığını özenle giyip yatakta onu beklerdim♥️🍆

  • 2

   ben de bayılırım. çeşit çeşit giydirip öyle seks yapmaya. hatta çok daha azgın ve sert oluyorum öyle giyindiğinde

Bir cevap bırakın