crossdresser cd ilişki yaşamak

Soru

normalde hiç böyle bir eğilimim yoktu. insta da bakınırken dikkatimi çekti çok güzel resimleri falan vardı. aslında yıllardır hayalimdeki kadın gibiydi. çok güzel kıyafetlerle resimleri vardı. evli adamım, olmadık şekilde müthiş bu kişiye kafayı taktım. sonra mesaj yazdım. biraz lafladık istanbulda yaşıyormuş, bende düzcede. sohbet ilerledi hafta sonu bana gel rakı balık yapalım bu havada iyi gider dedi, gaza geldim atlayıp arabaya gittim. kapıda beni kocasını bekleyen hatun gibi karşıladı, seksi seksi giyinmiş süslenmiş makyaj yapmış kokular sürünmüş. 40 yaşında edamım hatun beni bir gün olsun böyle karşılamadı. senin için sakıncası yoksa ben bu gece böyle olacağım dedi. bende istediğin gibi rahat ol bence hiç sakıncası yok gayet başarılı olmuş dedim. yedik içtik falan tabi ben hiç o düşünce ile oraya gelemdim maksadım gerçekten sohbet muhabbetti. alkolün etkisi ile işin rengi şakalaşırken falan kendimizi yatakta bulduk. o  gece orda kaldım sabah kadar ne yaptık doğru düzgün hatırlamıyorum. öğlende vedalaşıp eve döndüm. şimdi kendimi kötü hissediyorum sanki eşimi aldatmış gibiyim. ne ara bunlar oldu neden ben gaza geldim böyle saçma şeyler yaptım diye kafama takılıyor. birde yetmezmiş gibi gece rüyamda da onunla seks yaparken görüyorum kendimi. pişmanlık bir yandan, azgınlık bir yandan, kafayı sıyırıp bu saatten sonra gay mı olacaksın aklını başına al diyorum. ne yaptığımı bilmez hallerdeyim. kendimden nefret ve tiksinti var, krlanmişlik hissiyatı var. nedir bu duyuların çıkış noktası, ne yapmam ne düşünmem lazım ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    “eşimi aldatmış gibiyim.” yazmışsınız. gibi’likten çıkmış sanki biraz olay:) öncelikle eşinizi aldattığınızı kabul ederek işe başlayabilirsiniz bence.

  2. 3

    bu durumu başta göze almak vardı zaten, ne diyelim içinizdeki hislere göre hareket edin tabi, ama fazla kafaya takmayın yaşandı gitti, keşke gücenilir insanlar olsada güzel anlar yaşanabilse tabii…

Bir cevap bırakın