sevgilim oral yaparken testislerimi elledi şimdi ağrı var

Soru

bundan 2 gün önce sevgilimle seks yapmıştık. ön sevişme esnasında sevgilim oral yapıyordu bir yandan da eliyle testislerimi avuçlayıp sıkıyordu. o esnada çok fark etmedim ama biraz acımıştı neyse seks bittikten sonra testislerimde hafif bir sızlama vardı. saatler geçtikçe gittik ağrı arttı sanki bacak arama tekme atılmış gibi karnımın içinde bile ağrı var. ne olmuş olabilir geçer mi, doktora gidip bunları anlatamam bir şey bilen var mı yardımcı olabilecek ?

Cevaplar ( 4 )

  1. daha önce aynısı benimde başıma geldi sevgilim avucuyla biraz fazla sıkmıştı sonradan ağrı oldu 1 hafta filan sürdü kendiliğinden geçti rahat ol seninde geçer testislerle de çok oynamayın iyi olmuyor

  2. testisler hassas bir organdır, aşırı sıkışmaya darbeye karşı korunmalıdır, erkeğin en hassas yeridir diyebiliriz. hatta öyle ki sıcak soğuk bile testisleri etkiler bu sebeple konforlu rahat bir ısıda kalmaları gerekir. cinsellikte bunlara dikkat etmediyseniz travma yaşamış olma ihtimalınız yüksek, eğer ağır bir durum değilse bir haftaya geçer, korkmayın kafaya takmayın.

  3. merhaba, testislere her şartta cinsellik olsun olmasın sert davranılması sıkışması darbe alması zararlıdır. bu gibi olumsuz etkilere karşı korumak kollamak gerekir. sperm üretimi için konforlu koşullarda olmalıdırlar. eğer ağır travma oluşmadıysa bu ağrılar bir süre sonra geçecektir.

  4. sert ellemıstır o bölge cok hassas oldugu ıcın yapmamalı öyle seyler

Bir cevap bırakın