git gel sevgilim popomu elliyor

Soru

Kadınlar için beklenti ne kestirmek zor, son zamanlarda sevgilim rahat durmuyor sürekli beni taciz ediyor. ben ona biraz daha fitim, ama popom yavarlak sürekli bana takılıyor, sen kız olsan benden güzelsin erkekleri koşturursun peşinden. bende sevgilin olurdum flan deyip şaka yapıyor. yetmezmiş gibi elleşme huylanıyorum dememe popomu elleyip parmaklıyor. geçenlere avmde alışverişte saten bir takım almış, ilişki yaşadıktan sonra duştan çıkınca giymiş gösterdi, çok beğendim ama istediğim gibi olmadı bende iyi durmuyor dedi, nolur bir kere giy şunu diye tutturdu giydirdi, pervane gibi beni çevirip of of of söyle güzel popom yok ki sana tam oldu çıkarma dursun bu gece böyle uyuyalım deyip ısrar etti hadi dedim yatayım bari, gecede rahat durmadı popomu elledi durdu. hatunun niyeti fena, tamam onu anladık da söyleye söyleye benimde kafama iyice takıldı aynada bakıyorum gerçekten çok seksi olmuş bana çok yakışıyor. kedime bakıp bakıp tahrik olmaya başladım iyiden iyiye ne oluyor anlam veremiyorum. sonra kendimi kötü hissettim, bir yandan çekici bir yandan garip hissettim.

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  eyvah kızın niyeti kötü kolla g*** yoksa öpecek kötü kötü. panpa kızda ayrıl, tabana kuvvet kaç kurtul 🙂 🙂 🙂

 2. 4

  o değilde baya baya cd olmusunuz, herkese yakışmaz, demek ki alt yapı var. ya olur böyle sevgiliniz eğleniyor sizinle, demek ki gerçekten sizinle olmaktan mutlu, size karşı samimi ki bu şekilde rahat konuşuyor. dert edecek stres olacak öylemi böylemi diyecek kafaya takcak bir durum yok bence, keyif almaya bakın bir zaman gelir, hey gidi günler nerdeee der ararsınız.

 3. 2

  çok zevkli ya keşke benimde böyle bir kız arkadaşım olsa her heyecanı denemeye hazır. bence korkmana gerek yok, aksine çok sanslısın zamanla alışırsın.

 4. 5

  Roller degisiyor hazirlan

 5. 6

  nie garip geldiki herkez bir değil bazı kadınlarda bundan hoşlanıyor olabilir.

 6. 7

  merhaba, daha öncede benzer sorular soruldu, bunları okumak sizin için fikir edinme konusunda yardım sağlayabilir. genelleme yapmak gerekirse herkes bir değil, kişileri etkileyen tetikleyen cinsel eylemler farklılık gösterir. kimisi birden çok kişi hayal eder, kimi kalın büyük bir penis, kimi sert davranılmayı, kimisi renkli kıyafetleri, kimisi daha maskülen tavırları sevebilir. bu noktada sizin de sevgiliniz biraz farklı bir kişiliğe sahip. ancak bu konuda şanlı mısınız yoksa kara baht mı bunun kararını bizim vermemiz biraz zor. sizin hiç hoşunuza gitmiyor olabilir gayet normal, yada belirli bir süre içinde bu tip oyunlara alışabilir hatta sonraları eğlencelide bulabilirsiniz. anlayacağınız sizi rahatsız eden konuları onunla konuşmanız en doğrusu. ortaya dökülen düşüncelere göre geniş vadede karar verirseniz sonra pişmanlık yaşamazsınız.

 7. 2

  kemâl bey, karga kekliği taklit edeyim derken kendi yürüyüşünü şaşırmış. aman dikkat 🙂🙃😑😐😶🤪

Bir cevap bırakın