sevgilimi becermek istiyorum ama vermiyor

Soru

ortalama 3 yıldır sevgilimle çıkıyoruz, opüşüyoruz, elleşiyoruz, oynaşıyoruz, birbirimize oral yapyoruz, mastürbasyon yapıyoruz ama ilişkiyi asla kabul etmiyor. nasıl ikna etmem lazım, çok fena oluyorum azıyorum ama bir türlü ilişki yaşayıp rahatlayamıyorum. evlenmeden asla olmaz diyor ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  kanki yanlış yapıyorsun, niyetin kötü, kızı aldatmaya çalışıyorsun. istemiyorsa onun düşüncelerine kurallarına saygı göstermen, ona uyman lazım. eğer gerçekten seviyorsan bu kounda zorlama. erkek adam aldatmak kandırmak için çalışmaz 😡 aksine güven vermelidir !

  • 4

   tebrikler çok güzel yanıt vermişsiniz. soruyu yazan arkadaşıda ayrıca kınıyorum. azıyor kuduruyorsanız ücretli malum yerler var oraya gidersiniz. ben kızın yerinde olsam sizden çoktan ayrılırdım.

 2. 4

  ayıp ayıp böyle erkekler olmaz olsun

 3. 4

  Seninle beraber oldugu kabahat aslında oda farkında olayın ama nasıl sabrediyor anlamadim. Fikirlerine kararlarina saygı duy yada kızı zorda bırakma

 4. 4

  kız arkadaşlarım ile birlikte olduğum için bilemedim şimdi ama kız istemiyorsa ısrar etme saygı göster bence

 5. 3

  merhaba, zaten söylenecek en doğru şeyleri arkadaşlar fikir birliği ile yazmışlar, olması gerekende budur zaten. eğer değer veriyorsanız kandırmaya değil güven kazanmaya çalışın. kötü düşüncelerden uzak durun.

Bir cevap bırakın