Harness fantazi giyim ve zincirli harness takım modası ?

Harness kelimesi aslında paraşütçülerin, tırmanıcıların yada yüksek konumlara bulunan kişilerin güvenlik amacı ile kullandığı bant şekilli bağlardır. ancak bu son dönemde farklı bir yorumla moda trendi olarak hayatımıza girmiştir. öncelikle günlük kıyafetlerin üzerine kullanılan deri kemerli aksesuar şeklinde iken sonraları çok talep görmesi sebebi ile çok değişik lastik, spandex, deri, pvc, latex türü türü malzemelerle kombine edilerek de iç giyimde kullanılmaya başlanmıştır.

Bir anda yoğun talep görmesi ile cinselliği çağrıştırdığı çok farklı erotik bir görüntü verdiği için fetish fantazilerine de dahil olmuştur. Harness takımlar çok değişik şekilde yorumlanarak nerdeyse birçok alanda farklı görsel heyecanlar sunmak için insanların beğenisini kazanmış durumda. kadınlara daha maskülen bir görüntü kattı için güçlü kadın imajını verdiği gibi, bazen de tutku, tutsaklık ve esareti de içeriğinde barındırabilir.

İyisi mi bizde çok uzatmadan sizde görsellerle bunu anlatmaya çalışalım, buyurun aşağıya bir göz atın.Bu bilgileride okumalısınız

gıdıklanma ile uyarımın fantazi ve mastürbasyona etkisi
cinsel fantazi öneriniz varmi heyecan verecek
giyim tarzım ve vücudum kız arkadaşlarım tarafından çok kıskanıyorum
takım formasıyla yada başka bir aksesuarı kullanırken seks yaptınız mı
iç çamaşırı denilince aklınızda nasıl bir kıyafet beliriyor
fantezi iç çamaşırı alırken renk seçimi önemli mi

Yorumlar ( 6 )

  1. harness deri kıyafetler bence çok cesurum diyen kadınların mutlaka satın alıp kullanması gerekir harness tasarımlar pek çok kişiye yabancı bir tasarım fetish bir ürün bazı modelleri günlük olarakta kullanılabilir sadece deri malzemeden üretilmiyor fakat gerçek deri harnessler çok iddalı

  2. bizim ülkemizde bunu giyebilecek az bayan vardır bence … çoğu daha kendini tanımıyor ben bunu ilk kez yapıyorum deniyorum diyenler var daha ne ki. ( grup sex gibi )

  3. deri aksesuarlı şeyler bana seksi gelmiyor. belki dar deri pantolon giyen bir kız olabilir. onun dışında liseli, hizmetçi, hemşire, hostes ve temizlikçi kostümleri aşırıya kaçılmadıkça yani vücudu komple kapatmadıkça gerçekten adamı azdırıyor.

  4. yani güzel ve çekici etkileyici bir etkisi var biz de hatunla kullandığımız modeller var

  5. birebir cinsel iliskide pek bir fark olusturabilecegini sanmiyorum ama genelde asil odak noktasi club ve party

Cevap yazın