balayı paketleri 2022 çiftler için farklı heyecanlar

balayı paketleri 2022 çiftler için farklı heyecanlar

Balayı kelimesi ingilizcede honeymoon denir. Balayı, yeni evliler tarafından evliliklerinden hemen sonra evliliklerini kutlamak için çıktıkları tatildir. Balayı paketleri 2020 için genellikle egzotik veya romantik yerler tercih edilir.Her balayı çifti için unutulmaz olmasını ister. Düğünün hemen arkasından tatile gidileceği için valiz hazırlıklarınızı önceden yapmanız gerekir.

Balayı paketleri 2020 çiftler için balayında yanınızda mutlaka bulunması gerekenler
Çeyiziniz için almış olduğunuz Seksi saten iç çamaşırı balayı için seçeceğiniz iç çamaşırı farklı renk ve desenlerdeki fantazi iç giyim kıyafetleri de eğlenceli bir balayı geçirmenize yardımcı olacaktır. Yanınızda götüreceğiniz seksi bir ya da jartiyer takımı balayı gecenize renklendirir.O hep iç gıcıklayıcı bulduğumuz çılgın iç çamaşırlarını denemek için balayından daha iyi bir fırsattır. Balayı iç çamaşırları seçimi beyazlar, danteller ve satenler içerisinde masum ve utangaç mı olacaksınız yoksa deri aksesuarlarla tamamladığınız dişiliğinizi mi ön plana çıkarmak size kalmış.Her gece farklı bir balayı fantezinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özel bölgeleri açık geceliklerden tutun da tüylü kelepçeler, kırbaç ve maskelerinden hep kim giyer bunları diye merak ettiğiniz balayı iç çamaşırı modellerini denemenin zamanı.

Ayrıca balayı sabahında giyeceğiniz internette ki hazır seçeneklerden birini seçebilir ya da sadece size özgü bir espriyi iç çamaşırlarınıza bastırabilirsiniz. Veya kendinize üzerilerinde soyadınızın yazılı olduğu çok şık bornozlar yaptırabilirsiniz.

Balayında iyi bir seks deneyimi için yanınızda mutlaka kayganlaştırıcı krem ve kondom yanınızda bulundurmak gerkir. Erkekler için cinsel hap, cinsel güç arttıran geciktirici sprey yani delay spreyler her ihtimale karşı olmalıdır. Balayında ilk seks deneyiminde eşine karşı rezil olmak istemezler. Çılgın çiftler için vibratör, dildo , uzaktan kumandalı vibratör deneyimi sizi klasik balayı seksinden daha fazla cinsellik deneyimi yaşamak sizin elinizde.

Balayında çokça cinsel ilişkiye girmek önemli mi ?

Günün sonunda, cinsel ilişkinin sıklığındansa kaliteside önemlidir. Partnerlerin ikisi de bu durumdan memnun olduğu sürece her gün ilişkiye girmek normaldir. Ancak düzenli seks hayatında partnerlerinden biri diğerinden daha az tatmin oluyorsa (orgazm), seks bu kişi için yapılması gereken zorunlu bir iş haline gelebilir. Uyumlu bir cinsel hayat için partnerlerin birbirleriyle dürüst olarak konuşabilmeleri gerekir.

Bu bilgileride okumalısınız

belden bağlamalı penisle strapon pegging yapan çiftler için prostat uyarımı
birkaç defa farklı çiftlerle cinsellik yaşadım
bayanlarla tanışmak yada cinsel muhabbet için atılan mesajlarda ne farklı olmalı
zararlı olmasına rağmen porno filmleri neden izliyorlar
cinsellik yaşamak artık bize zevk vermiyor
hamile kalmak için ilişkide çiftlerin ikiside boşalmak zorundamı

Yorumlar ( 2 )

  1. her açıdan sana uyan biriyle izdivaç et, balayı için hiçbir yere gitmesen de olur. eşinle doya doya gerdeğe girebildiğin her yer sana balayıdır.

  2. iki gönül bir olunca samanlık seyran olur. gerisi hikaye kalpler bir olsun…

Cevap yazın