İnternette sosyal medyada online sevgili bulmak

Artık herkesinde kabul ettiği gibi devir artık değişti ve teknoloji devri hayatımızın merkezine yerleşti. Doğru bir şekilde kullananlar  için en büyük yardımcılardan biri artık internet  ve sosyal medya kullanıcılarının artmasıyla birlikte kadınlar ve erkekler iletişim kurmak sevgili için interneti sıkça kullanır oldu. Bunun getirdiği bir çok avantaj var. Erkekler ve kadınlar çoğu zaman kendilerini ifade  etmede zorlanır ve heyecanlanırlar.

SOSYAL MEDYA DÜNYASINDA FLÖRT ETMEK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER
Genellikle sosyal medya mecralarını kullanırken manita yapmak sevgili bulmak için kullanmaktayız. Yada daha doğru bir terimle online flört olarak adlandırabiliriz.

İlk önce kendinize ait etkileyici ve hoş bir profil resminizin olması sevgili bulma konusunda bir adım öne geçmiş olursunuz. Yok ben doğalcıyım gerek yok derseniz sizinle sohbet yada tanışmak isteyen kişi sayısı ya hiç olmayacak yada çok az olacaktır.Yani şans faktörünü arttırmak yada azaltma elimizdedir.

Diğer aşmalardan biri ise eğlenceli olmak sosyal medya hesabınızın içeriğinde özellikle ilgi çekici ve eğlenceli olmakta çok önemli özellikle erkeklerin en çok yaptığı hatalardan biri kızın telefon numarasını istemek en büyük hata ve hatta kabalık olarak görülüyor. Beğendiğiniz olan kişi ve ya kişilerin iş ve sosyal çevrelerini iyi bilmek ve araştırmakta sizi hüsrana uğramaktan kurtarabilir.İşler istediğiniz gibi giderse yapmanız gereken bazı taktikler

Gizemli olmak
Flört etmek istediğiniz kişiyi  heyecanlı ve eğlenceli bir dünyanın içine sürükleyeceğinize dair gizemli bir havayı hissettirin  asla sıradan olmayan, maceracı bir ruhunuzu ona açın.

Cinsellik konusunda
Seks söz konusu olunca kaba v sözlerden  kaçının. Ona, cinselliğin aranızdaki en özel olduğunu hissettirin.

Saygılı olun
Onun ve duygularının düşünce ve davranışlarına  saygı duyduğunuzu, arada sırada değil ihtiyacı olduğunda Sonuçta  size güvenmek isteyecektir.
Sizinle her şeyi rahatlıkla konuşabileceğini hissettirin. Arada sırada, kendisini nasıl hissettiğini sorun. Sizin  hakkınızda neler düşündüğünü öğrenin. Kibirli ve çok soru soran olmamakta da yarar vardır. Ayrıca baskıcı ve despot biri olmaktan uzak durun.

Neşeli biri olun
Yüzünüz her zaman gülsün.Kimse karşında somurtkan birini istemeyecektir. Çok sık espri yapmaktan kaçının.Ciddi ve gizemli duruşunuzu koruyun. Karşınızdaki kişiyle konuşmaktan çok onu dinleyin ve sık sık iltifat edin.

Bu bilgileride okumalısınız

yalancı olmayan bakir ve saygılı erkek bulmak neden çok zor
sosyal medyada gördüklerimden dolayı cinsel yönelim bozukluğu oluştu
duygusal ilişki yürütebilecek bayan sevgili bulmak çok zor
kız arkadaş sevgili yada partner bulmak
erkekler neden lezbiyen bayanlara bu kadar çok ilgi duyuyor
sevgilim yüzünden biseksüel oldum

Yorumlar ( 5 )

  1. bir sürü uygulama var birini indirip paralı üyelik alın düzgün profil yapın bide resim yükleyin edepli adaplı konuşmayı bildinizmi kesin bulursunuz

  2. Aslında bir çokları sanal sevgili değilde sanal seks peşinde.Ama bence karşılıklı saygı ve istek doğrultusunda çok haz verici ola biliyor)

    • katılıyorum sana gerçekten de doğru kisi olduğunu hisseder hissetmez anı yaşamak gerek tadını çıkarmak eğlenmek gerek

  3. internette öyle seks yapacak kız bulacağım diye boşuna uğraşmayın, kızlarda sizin gibi abazanları bekliyordu sanki, yok öyle bi dünya, akıllanın olum azıcık.

  4. sanal seks yapmak da gerçekten çok zevkli bir sohbet. sanal seks yapmayı sanalda seks konuşmayı seviyorum.

Cevap yazın