Kızlardan telefon numarasını nasıl alabilirim ?

Kızlardan telefon numarası nasıl alabilirim hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere burada bilinen ve etkili sonuç veren yöntemleri anlatıyoruz.

Bir kızdan telefon numarasını istemek  öz güvenli bir erkeğin yapabileceği usta işi hoş ve kızlarla tanışma ve flört  için taktiksel olmak gerekir. İlk önce başarısız olma ihtimalinizi göz önünde bulundurmak sizi başarısız olmada daha kısa süreli olmasını sağlayabilir. Kızlar tanımadıkları erkeklere yada kişilere telefon numarası vermekte başta tabii ki de çok çekinmeleri çok normaldir.

Hiçbir risk almadan en kısa dan yapmak isterseniz mesela cafe de oturuyorsunuz  önemli olan kızın yalnız olması kriteri gerekir.

Elinde bir kitap var ise eğer o kitap hakkında bir iki kelime ederek tanışma ortamı idealdir. Kitabı okuduysanız eğer kitap hakkındaki yorumlarınızı ayaküstü paylaşabilir ve yanına oturup bir kahve ya da içecek bir şeyler içmek istediğini sorabilirsiniz. Kitabı okumadıysanız yazar hakkında fikir edinmek istediğinizi bu kitabı aslında almayı düşündüğünüz bilgi isteyebilirsiniz.

Oturduğunuz an kıza iltifat etmeyin kesinlikle. İlk önce kendinizi tanıtın ve kibarca adını sormayı deneyin. Sevgilin var mı falan diye absürt sorular sormayın. Gayet arkadaşça davranmayı deneyin ve emin olun ki kızlar önce arkadaş olmak isterler. Sonrasında tekrar konuşmak için telefon numaranızı ilk önce siz verin ve sonrasında onun telefonunu isteyin.

Hoşlandığın bir kızla tanıştıysan telefon numarasını almak iyi bir iletişim kurmak ve bir randevu ayarlamak için atman gereken bir sonraki adımdır. Ancak numarasını istemek göz korkutucu bir iş olabilir. Kendini gergin hissetmen normaldir ancak bunun karmaşık veya bunaltıcı bir işlem hâline gelmesine izin verme. Konuşman sırasında incelik, zekâ ve cazibenle onun ilgisini çekmeye odaklan. Her şey yolunda gidince doğrudan numarasını iste. İster bir randevu ayarlamaya çalışıyor ol ister konuşmayı devam ettirmek istiyor ol, numara alışverişi yapmak için ona memnuniyetle kabul edebileceği bir sebep verin.

Yada isterseniz adım adım yapılabilecek daha teknik birkaç yöntemden bahsedelim;

Konuşmanın başlangıcında kendini tanıt. İster ona doğru odanın bir ucundan yaklaşıp birbirinizi tanımadan komik bir şey anlatıyor ol ister ortak arkadaş grubunuzda tanışıyor ol kendini düzgün bir şekilde tanıtman gerekir. Giriş yapmak için bir açılış cümlesi veya soruyla başlayabilirsin veya bulunduğun duruma uygunsa kendini tanıtmaya başlayabilirsin. Hangisi olursa olsun göz teması kur, sıcak bir şekilde gülümse, ona adını söyle ve onunkini sor.

 • Yeni başladığın bir gitar kursuna gidiyorsan “Hey, daha önce hiç böyle bir kursa gittin mi?” şeklinde bir cümleyle başlangıç yapmayı dene. Sonra “Benim adım Fatih, seninki ne?” şeklinde devam ettir.
 • Birkaç dakika boyunca konuşmanız devam ediyorsa ancak henüz isimlerinizi birbirinize söylemediyseniz “Bu arada ben Cem.” demek için duraksa. Muhtemelen o da seninle adını paylaşacaktır veya sen sorabilirsin.

Konuşmayı devam ettirmek için ona açık uçlu sorular sor. Kıza kendisiyle ilgili birkaç soru sorarak konuşmayı bir kademe yukarıya çıkart. İçinde bulunduğunuz durumla ilgili konularla başla, sonra işi, dersleri, arkadaşları ve ailesiyle alakalı daha kişisel konulara doğru yönel. Kişisel zevkleri, hırsları ve görüşleriyle ilgili sorular sorarak onu daha iyi tanı. Cevaplarını önemsediğini ve onu tanımayı çok istediğini göstermek için o konuşurken ona dikkatinin tümünü ver.

 • Gitar dersinden sonra ona gitar çalma tecrübesinin nasıl geçtiğini ve öğretmeni nasıl bulduğunu sorabilirsin. Sonra kapıya doğru yürürken konuşmayı daha kişisel bir seviyeye taşımak için “Buralarda mı yaşıyorsun?” veya “Ne kadar zamandır bu şehirdesin?” diye sorabilirsin.
 • Sosyal medyada konuşuyorsanız son zamanlardaki paylaşımları ve resimleriyle ilgili sorular sorarak başla ve oradan daha anlamlı konulara geç.

İpucu: Vücudunu ona doğru döndür, telefonunu ve diğer dikkat dağıtıcıları uzakta tut ve söylediği şeylerin senin için önemli olduğunu görmesini sağla.

Onunla duygusal anlamda ilgilendiğini göstermek için flört etmeye başla. Konuşmanız iyi gidiyor gibiyse niyetini belli etmek için konuşmayı daha cilveli bir seviyeye taşıyabilirsin. Cazibeni kullan. Ona şaka yollu takılmayı veya iltifat etmeyi dene. Görünüşünün yanı sıra becerilerine, zekasına ve kişiliğine iltifat etmeye çalış. Onu çekici bulduğunu göstermek için açık vücut dili kullan ya da kibarca dokun.

 • Flört ederken onu ince bir alayla ya da şakayla güldürmeye çalış.
 • Şakacı olup ona takılmaya karar verirsen bunu hafifçe yap. Onunla komik bir gözlem veya iyi niyetli bir şaka paylaş: “Kulağıma sınıfımızdan birinin gerçekten gitar tellerini akort ettirmesi gerekiyor gibi geldi. O sen miydin?”
 • Sosyal medyada konuşuyorsanız şakacı tarafını göstermek ve mesajlarının havasını netleştirmek için şakacı emojiler kullan.

Yumuşak tarafının görünmesini sağlamak için kendinle ilgili kişisel bir şey paylaş. Konuşmayı daha derin bir seviyeye getirdikten sonra kendi anlamlı cevaplarınla söze devam et. Kalbini eritecek kısa ve tatlı bir çocukluk hikayeni paylaş, evcil hayvanını veya kardeşlerini ne kadar sevdiğinden bahset veya işten ve hırslarından bahsederken dürüst ve hassas ol. Ona sadece asılmadığını, aynı zamanda onu tanımak istediğini göstermek için mizahi ve çapkın tarafını göstermekle yumuşak tarafını göstermenin ortasını bul.

 • O ne iş yaptığını söyledikten sonra sen de tutkularınla ilgili bir şey söyleyebilirsin: “Öğretmen olman çok güzel! Ben de çocuklarla çalışmayı çok severim. Ben de küçük kardeşimin okulunda futbol antrenörü olarak çalışıyorum.”
 • Senden devam etmeni istemezse “Hangi kademede öğretmenlik yapıyorsun?” veya “Futbolu sever misin?” gibi sorular sorarak onu yine ilgi odağı yap.
 • Onu tek taraflı bir konuşmayla sorguya çekmekten kaçın; ikinizin de açılmaya başlayabileceği dengeli bir konuşma ve rahat bir ortam sürdürmeye odaklan.

Konuşmaya odaklan ve soruna takılı kalmaktan kaçın. Bir kızın numarasını istemek özellikle sosyal durumlarda kaygı yaşıyorsan oldukça göz korkutucu olabilir. Ancak numarasını nasıl isteyeceğini takıntı hâline getirirsen telaşlı veya ilgisiz gibi görünebilirsin. İkinizin de birlikteyken gerçekten rahat hissettiğiniz bir noktaya varmaya çalış. Bu, soruyu sormanı çok daha kolaylaştırır!

 • Soğukkanlılığını ya da onun ilgisini kaybetmemek için eğlenceli ve rahat bir konuşma sürdürmeye çabala.

Daha çekici görünmek için kendine güvendiğini göster. Doğrudan göz teması kur, duruşuna dikkat et ve sesin titremesin. Ona kendini olduğun gibi sevdiğini ve yeni insanlarla tanışmayı sevdiğini göster. Kendinle ilgili iyi hislere sahip olduğunu düşünürse o da seninle ilgili iyi hislere sahip olur.[7]

 • Kendine güvendiğini gösterirsen kızların numarasını alma konusunda başarılı gibi görünürsün, bu da diğer kızların da seni çekici bulduklarını düşündürür.
 • Gergin hissetmen tamamen normaldir ancak kaygılı veya korku içinde olduğun belirtilerini gösterirsen kızlara konuşmaya alışkın değilsin veya genelde reddediliyorsun gibi görünebilir. Bu, seninle ilgili yanlış bir şeylerin olduğunu düşünmesine sebep olabilir.
 • Olabilecek en kötü şeyin aslında çok da kötü olmadığını düşünüp kendini sakinleştir. Olabilecek en kötü şey onun numarasını istemen, onun sana numarayı vermeyi reddetmesi ve senin konuşmayı bitirmen olur. Hayat devam eder!

 

Bu bilgileride okumalısınız

cinsellikten nasıl haz alabilirim cinsel mutluluk gerçek mi
kızlarla nasıl tanışırım
kız arkadaşım yok üzülüyorum
sonu gelmeyen bahtsız partner arayışı
kız arkadaş sevgili yada partner bulmak
erkeklerde 31 nasıl çekilir uygulama videolu anlatım varmı

Yorumlar ( 7 )

 1. Kızlar kolay numara vermez , zaten erkeklerde direk numara alma peşinde

  • once kadınına kendını kanıtla değil mi akademık sosyal olarak maddı olarak guclu oldugunu neler yaptıgını neler yapacagını kanıtla

 2. Ortak bir nokta da olduğunu düşündügun bir konudan yürü, hemen isteme biraz zamana bırak

 3. belki şöyle birşey yapabilirsin, dışarıda numarasını almak istediğin bir kızın yanına git yalandan de ki arama hakkım bitmiş arkadaşımı arayabilir miyim de, verirse kendi numaranı ara ama o sırada telefonun sessizde olsun, ondan sonra arkadaş açmadi diyip arananlardan kendi numaranı silip telefonu kıza geri ver, sonra whatsaptan yada normal mesaj atarak açıklama yap, tabi kız birşey derse orası ayrı sana kalmış.kız bu durumdan belki rahatsız olabilir.

 4. teknoloji çok ilerledi telefon numarası almakla niye uğraşıyorsun. her kuşun eti yenmez 🐦

 5. ortak bir nokta da olduğunu düşündügun bir konudan yürü, hemen isteme biraz zamana bırak

 6. bi arama yapabilirmiyiz telefonun dan sarzim bitti rica edip kendi telini sesisizde olsun ara bakmıyor sağol diyip teşekkür edip alabilirsin

Cevap yazın