erkekler neden lezbiyen bayanlara bu kadar çok ilgi duyuyor

Soru

merhaba, biz iki bayanız nikimizde de anlaşılıyor galiba. merak ettiğimiz daha doğrusu sormak istediğimiz erkeklerin lezbiyenlere olan ilgisi. sosyal medyada olsun günlük hayatta olsun çok fazla rahatsız eden erkek oluyor. lezbiyen kelimesinin anlamını biliyor musunuz ? evet diyorlar. o halde erkeklerden hoşlanmadığımızı, erkeklere ilgi duymadığımızı, erkek bir partner arayışımızın olmadığını da anlamanız zor değildir diyorum, yine evet diyorlar. o halde herşey açık anlaşılır haldeyken ne diye salça oluyorsunuz amacınız nedir merak ediyorum diye soruyorum. çözülüyorlar, işte bir kadını en iyi şekilde anlayabilen erkektir, erkek olmazsa kadın mutlu olamaz, kadınız en güzel bir erkek tatmin eder, bir erkekle bir kere seks yapsanız düzelersiniz falan diyorlar. niye bu kadar hayal kuruyorlar, kendilerini ne sanıyorlar, dünyanın en muhteşem varlığı, onunla bir gece geçirmek müthiş bir deneyim, daha sonra bağımlısı olacağız, erkek yok erkek istiyoruz diye yollara mı düşeceğiz ? neyin kafasını yaşıyorlar ? hem düzelirsiniz ne demek, ne tarafımız bozulmuş, erkekler kendileri tamirci mi, neyi neyle hangi teknikle düzeltiyorlar ? daha iğrenç daha itici olduklarının farkında değiller mi ? toplumun %80i cinsellikte beceriksiz başarısız erkeklerden oluşuyor, erken boşalıyorlar, sertleşemiyorlar, seks yapmayı kadını mutlu etmeyi bilmiyorlar, travestiye gidiyorlar, dildoyla strapon yaptırıyorlar, gay oluyorlar, bir birine kayıyorlar, sarkıntılı yapıyorlar, aldatıyorlar, evliyken gözü dışarıda başkalarına bakıyorlar, şiddet uyguluyorlar, acaba bozukluk kendilerinde olmasın ? şimdi yine toplanıp sayfanın altında yorumlarda linç yiyeceksek bu soruyu hiç sormadık var sayın, yönetim soruyu silsin. adam gibi saygıyla değerlendirme yapabilecek varsa gerçekten neden lez bireyler bu kadar ilgi çekici geliyor cevaplarını merak ediyoruz ???

Cevaplar ( 12 )

 1. platform içerisindeki tüm sorular ve cevaplar koruma altındadır, fikir beyan etmek isteyen kurallar çerçevesinde yazabilir, ancak olayı linç boyutuna götürürse zaten kullandığımız yapay zeka teknolojisi diyalogları anlayarak, olumsuz bir durum algıladığında bu içeriğin yayınlanmasını engellemektedir. dolayısı ile diğer platformlardaki gibi bol cevaplar, boş muhabbetler, hakaret ve küfür, linç girişimleri, soru cevapla alakasız faydasız içerikler, tekrar eden aynı şeyler bizde yer almıyor. bir birine benzeyen çok yakın sonuçlar bile filtrelenerek platformda yayınlanmadan silinir. maksadımız çok üye toplamak, çok yazı yazmak, çok soru cevap doldurmak, reklam almak, gelir elde etmek yada meşhur olmak falan değil. topluma faydalı, düzenli, temiz bir bilgi kütüphanesi oluşturmak ve ihtiyacı olana yardım edebilmektir. hoş geldiniz, platform içinde aradığınızı bulmanız dileğimizle.

 2. bu konuda haklısınız, işin doğrusu ben bu siteye üye olana kadar insanları bu kadar iyi tanımıyordum, özellikle erkeklerin aşırı şekilde cinselliği takıntılı olduğunu ve bu bağlamda aşırı hayal kurduklarını gördüm. inanmayan menüde sitede arananlar diye bir bölüm var oraya tıklasın okusunlar, erkeklerin ne kadar acayip hayalleri, hatta sapkınca istekleri var şaşırırsınız. üstelik bu kafa ile aldanmaya aldatılmaya manüplasyona dolandırılmaya çok açıklar. gerçi görüyoruz her gün tvlerde ikindi kuşağında aldatılan kullanılan erkekler çıkıyor. özgüvenleri yok, gel diyene koşuyorlar, kendini bu uçurumdan at dersen uçkur sevdasına düşünmeden atlıyorlar. hani diyorlar erkek kalmadı diye, nasıl kalmadı al işte sokak erkek dolu diye cevaplıyorlar. iyide dışı görüntüsü erkek, bunun haricinde erkeklik adına içeride bir şeyler kalmamış. gerçek elit erkekler çok az, bulmak imkansız neredeyse. birde hep erkek dedik durduk ama gel gör hem cinslerimden de dem vursam her halde bu cevap bayağı makale olur. yani kadınlarda az içi boş değiller yani. erkeklerdeki ego ile ilgili onların öyle bir hayali var, büyük penisim var, bir gece geçirsek aklını başından alırım gibi fazla ölçüsüz kuruyorlar. yani uzun lafın kısası, hiç takılmayın bu konulara, ne anlayan ne akıllanan var boşuna kendinizi yoruyorsunuz. elin delisini sizmi akıllandıracaksınız, böle gelmiş böyle gider. 🙂

 3. merhaba öncelikle siz ne kadar lezbiyen olduğunuzu söyleseniz de, dayılar dediğim bu elit kısım fatihin surları zorladığı gibi nefes alan her şeye saldırmaya devam edecekler bunu engellemenin hiç bir yolu yok bence. sebebi ise ne yazık ki ülkemiz cinselliğin afrikası. diğer travesti olayı ise buna diyecek tek birşey ise zevkler ve renkler sizin dediğiniz gibi lezbiyen olmanız ne kadar normalse bizimde pasif veya hem bayandan hem transdan hoşlanmamızda bu kadar normaldir diye düşünüyorum.

 4. aslında yanlış anlaşılsın istemem herhangi bir şeyle yada tercihlerimizle ilgili övünmüyoruz, bizimkisi en güzeli herkes böyle olsun gibi birşeyde demiyorum, biz dahil trans gay strapon falan filan açıksası biz hiç birini doğru normal görmüyoruz. zevkler renler falan istediğin gibi yaşa mottosuda aldatıcı bir slogan buda ayrı bir saçmalık bizce… özet olarak bireylerin bir birine karşı aşırı saygısız davranması ve ben en iyisiyim diğerlerleri hatalı tarzı davranışları. elitliğini kaybetmesi, herşeyi cinselliğe bağlaması bizi zenginleştirmiyor aksine yozlaştırıyor değersizleştiriyor.

 5. bu tür insanlarla sürekli karşılaşmanız muhtemel çünkü günümüzde aşırı cinsellik ön planda. sosyal medyada falan her baktığınız yerde cinsellik teması var. haliyle kim kime kancayi taktırabilirse mantığı işliyor. bunlardan kurtulamazsınız, en güzeli cinsel konulara soğuk durmak kendini belli etmemek. ki zaten siz bunun farkındasınız, erkeklerin epey bir bölümü aşırı egoları, olmayan özgüvenleri dolayısı ile kimse ile tanışacak birkaç cümle kurup sohbet edecek yeterliliğe sahip olmadıkları için tüm hayatları kurdukları hayallerden ibaret. fazla hayal kuruncada bu sefer gerçeklikten uzaklaşıyorlar, mantıksız şeyler söylemeye düşünmeye yapmaya başlıyorlar. gerçek ile hayal arasındaki o ayrımı fark edemez duruma geliyorlar. hayal ettikleri şeyleri gerçek sanıyorlar. tabi kadınlarda yapıyor ama düşünün çok azdım kadın aıyorum diyebilen erkek sayısı ile çok azdım erkek istiyorum diyebilen kadın sayısı oranı belki yüzde bir. erkekler egoları ile hiç çekinmden her ortamda bunu söylebiliyorken aynı durum sadece birkaç kadın için geçerli olabilir %99 u böyle bir şey söylemek istemez.

 6. kadının ayakkabısına, çorabına, saçına ve tokasına kadar her şeyine ilgi duyan erkekler nasıl olsun da size ilgi duymadan dursun sizce ? erkeğin temelinde yaradılışında var cinsel yönden kadınlara göre daha güçlüyüz buda haliyle her şeye istemsiz şekilde ilgi duymamıza sebep oluyor. üstelik nedendir bilmem ama siz erkeklere cinsel şehvet manasında daha erotik geliyorsunuz. evet haklsınız diğer yazanların dediği gibi sapkınlık boyutunda olanlar var aşırı hayal kuranlar var lakin bir çoğumuzda hormonlardan dolayı isterik haldeyiz. bu aşamada @anemonia dediği gibi kendinizi çok belli etmezseniz daha rahat edebilirsiniz. aynı durum sadece siz için değil ki, birinin cinsel yönelimini öğrenir öğrenmez o kişiye doğru ilgi başlayabiliyor. sizde çok takılmayın bu olan bitene keyfinize bakın en güzeli.

 7. kişisel fikrimi söyleyeyim genelleme yapmaya gerek yok, bence kadın çok estetik bir varlık iki kadının birbiriyle sevişmesini izlemek çok estetik, düşünsenize iki erkeğin birbiriyle seviştiğini izlemeyi itici, iğrenç demiyorum tercih meselesi. sizi düzeltmeye çalışmaları sanki bu bir hastalıkmış gibi çok komik tamamen iki hatunla birlikte olma çabasından başka birşy değil.

 8. bencede @skodman haklı ki zaten çok tatlı görünüyorsunuz bu halde size yükselmeyecek adam yoktur diye düşünüyorum. yani sizinde bunun bilincinde olmanız olazım. bu kadar çok takılmayın bu konulara. ne kadar söylesenizde ders almaz bildiğini yapmaya devam ederler.

 9. erkekler kıskandıkları için onları kendilerinin yerine koyar ondan

 10. bulmuş sevişmeyi bilen, kendini keşfeden kadını, tadına bakmak istiyor, olay bu, çok fazla anlam yükleme

 11. çünkü bir çıplak kadın bile erkeği tahrik ediyor. birden fazla çıplak kadını görünce erkek daha tahrik oluyor. onun dışında zaten karşı cins olması erkeğe yetiyor. ve kadın lezbiyen olunca onun çok azgın olduğunu ve her türlü fanteziye açık olduğunu düşünüyorlar.

 12. bu durum hep erkeklerin farklı fantaziler ve maceralar aramalarının sonucunda ortaya çıkıyor. sizin birlikte yaptığınız şeyleri hayal ettikçe bunu görmenin ve buna dahil olmanın ne kadar güzel olabileceğini aklından geçirip durmadan bunun arayışı içinde olabiliyorlar.

Bir cevap bırakın