Seks fantezileri ve seks aksesuarları nelerdir ?

Seks fantezileri ve seks aksesuarları, cinsellik bazı kadın veya erkekler için daha gizli kalması gereken bir konu olduğu için, genel kanı, fantezilere cinsellikte yer vermezler. Ama biliyoruz ki herkesin bir hayali vardır. Cinsellik tabu olarak görülebilir. Oysa şu bir gerçek ki kadınlar da en az erkekler kadar, hatta onlardan daha fazla fanteziye sahipler. Ancak, kadınlar için fantezileri açıklamak sanıldığı kadar kolay bir durum değildir.

İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre seks fantezilerini daha çok seks sırasında havaya girmek, bir anlamda kendilerini erotize etmek için kullandıklarını itirafında bulunmuşlardır.

Fanteziler cinsel hayatı canlandırmak için önemlidir. Her an, her yerde ve her koşulda sevişmeye hazır olmamız mümkün olmadığına göre, işe yaradığı sürece fantezilerimizi devreye sokmamız da bir sakınca yok.

Cinsellik yetişkin insanlar için önemlidir. Cinsellik sadece kimileri için her zaman aynıdır. Farklı heyecan arayanlarda yok değildir. Cinsel fanteziler bireylerin gün içerisinde birçok kez partnerlerini ve seks yapmayı düşündüğü bilinen bir gerçek. Cinsel fantezilerde çeşitli seks oyuncakları kullanmak sizi ve partnerinizi daha da havaya sokacaktır.

Dolayısı ile günümüzde trend olan seks fantezileri ve seks aksesuarlarını sizler için derledik, isterseniz gelin aşağıya doğru göz atalım neler var;

KELEPÇE FANTEZİSİ

cinsel oyuncaklardan en çok talep göre fantezilerinizi renklendirecek renk renk fantezi kelepçeleri ,yatak kelepçeleri, fantezi pozisyon kelepçeleri,cinsel kol kelepçeleri ,ayak kelepçeleri çapraz fetiş kelepçeleri bilinen fantezi kelepçeleri.

Yapılan bir araştırmaya göre kişilerin %65’i bu fanteziyi arzuluyor. Bunun sekste daha büyük bir tutku yaratacağını düşünenler, partneri ile bu fantezisini paylaşıyorlar.

SOYUNMA FANTEZİSİ

Çiftlerin %21’İ, seks yapmadan önce soyunarak hatta striptiz yaparak partneri tarafından izlenmek istediğini belirtmiş.  Striptizin yanı sıra kucak dansı da başka bir alternatiftir. Bu şekilde hem kendilerinin hem de partnerlerinin daha çok zevk aldığını söylüyorlar.

SOKAK FANTEZİSİ

Klasik şekilde evde seks yapmaktan monotonluktan sıkılan çiftlerin en büyük fantezilerinden biri de kamusal alanlarda seks yapmak. Bunun sebebinin de ilişkiye heyecan katmaktır. Fakat sokakta yani dış mekanda seks yapmanızı önermiyoruz. Bunu sadece fantezi dünyasında kalması gerekiyor.

TANIMADIĞI BİRİYLE SEKS YAPMAK

Uzun süre birlikte olan çiftlerin, partnerini bir yabancı ilk defa birbirini tanıyormuş gibi yapıp düşündükleri olarak görmesi ve flört etmeye başlamasını içeren bir fantezidir. Birbirine sadakat duyan çiftlerin bir başkasını hayatlarına katmalarından sa kendi aralarında oynadığı bir cinsel oyundur.

AYNA FANTEZİSİ

Seks yaparken kendilerini izlemekten daha çok erkeklerin tercih ettiği ayna fantezi türü genellikle güçlü olduğunu kendine gösterme olarak yorumlanıyor. Erkeklerin burada en keyif aldıkları nokta penislerinin vajinaya giriş ve vajina içinde olmasının hareketlerini izlemek çok keyifli geliyormuş. Bu yüzden yatak odalarında ayna kullanımı bir hayli sık görülüyor.

GRUP SEKS FANTEZİSİ

Çiftlerin aklından en çok geçen fantezilerden biri olan üçüncü kişi fantezisi,yani grup yapma genellikle erkeklerin isteği doğrultusunda iki kadın bir erkek olarak düşünülüyor. Kadınların iki erkekle aynı anda birlikte olma fantezisi ise oldukça yüksektir.

DENİZ FANTEZİSİ

Gerçekleştirilmiş fanteziler arasında açık ara en yüksek oranı olan fantezi türü deniz fantezisidir. Küçük bir miktar da olsa bunu yaparken boğulma tehlikesi ile karşı karşıya kalanlar da yok değildir.

SEKS OYUNCAĞI FANTEZİSİ

Seks oyuncaklarının kullanımı düzenli cinsel ilişki yaşayan kişilerde en az bir seks oyuncağı vardır. Titreşimli vibratör çift taraflı dildo, strapon pussy adı verilen realistik vajina en çok tercih edilenlerdir..İnsanlar bu oyuncakların satıldıkları  seks shoplara gitmekten imtina etseler de İnternet üzerinden rahatlıkla sipariş verebiliyorlar.

MASAJ FANTEZİSİ

Masaj fantezisini en çok kadınlar seviyor. Bir erkeğin ellerinin sırta yapılan masajla rahatlamasına ve seks için kadının orgazm olmasında bir numaralı yardımcıdır. Çeşitli, güzel kokulara sahip masaj kremleri de kullanılabilir. Aynı zamanda bir kadının bir erkeğe masaj yaparak rahatlatması da erkeğin hoşuna gidecektir. Bir ön sevişme sayılan masaj fantezisi çiftlerin birbirlerine olan teması açısından oldukça önemli.

SAHNE  CANLANDIRMA FANTEZİSİ

Partnerlerin birlikte seyrettikleri herhangi bir porno film yada erotik bir sahneyi beraber gerçekleştirdikleri bir fantezi türüdür.Bunun yanında belli seks pozisyonlarının bulunduğu zarlar yada kağıtlar da bulunan seçilen pozisyonları deneme fantezisidir.

MASKE FANTEZİSİ

Gizemli bir deneyim yaşamak isteyen çiftlerin tercih ettiği fantezi türü. Bunun için gözleri yarım ya da tamamen kapatan maskeler kullanılarak Gizemli bir hava katmak mümkün. Bunun yanında maskeli fantezide dansöz kıyafetinde peçe gibi aksesuarda kullanılabiliyor. Oryantal oynamayı bilen bayanların eşlerine güzel bir sürpriz yapmış olurlar.

JAKUZİ FANTEZİSİ

Jakuzi fantezisi biraz pahalı zengin bir fantezidir. Pek çok klip ve filmde en beğenilen sahnelerden biridir. Normal hayatta da filmlerdeki gibi çok kışkırtıcıdır. Deniz fantezisinden farklı olarak, suyun verdiği hareketten yararlanılıyor. Çiftlerin çoğunun, fantezi ve seks kelimeleri söylendiğinde ilk aklına jakuzi geliyormuş.

Elimizden geldiğince bir araya getirmeye çalıştık, bu noktadan sonra artık sizleri aklınızdaki seks fantezileri ile baş başa bırakıyoruz, iyi fanteziler !

Bu bilgileride okumalısınız

anal seks zevk verir mi
bana değer vermeyen olgun bir erkekle seks yapıyorum
kadınlar için en çok zevk veren seks pozisyonları hangileridir
aşırı cinsel istek ve seks yapmak zararlımı
erkekler seks sırasında neden hızlı ve ağızdan nefes alıp verir
erkekler neden sürekli seks ve boşalmak istiyorlar

Yorumlar ( 3 )

  1. Seks fantazilerim severim ama seks aksesuarları bence hiç iyi değil

  2. piyasada birsürü bununla ilgili satılan eşyalar var titreşimli bilezik olsun kemer olsun kırbaç olsun elbiseler olsun iç çamaşırları olsun herkezin olaya bakış açısı farklı

  3. ali’ye katılıyorum. karşı cinste seksi kıyafetler dışında aksesuar sevmem. onun dışında titreşimli şeyler belki kadınlar için tahrik unsuru olabilir.

Cevap yazın