Türk Femboy, Topluluk ve Femboy Hikaye Arayanlar

Türk Femboy, Topluluk ve Femboy Hikaye Arayanlar

Artık yavaş yavaş yolun sonuna gelirken size topluluktan bahsetmek istiyorum. Türk Femboy, aslında ne diyeceğimi anlamak çok kolay, zaten bizim türkler bir akıma dahil olmadan duramazlardı, haliyle onlarda bazı sosyal platformlarda ve forumlarda gruplar kurarak resim ve bilgi paylaşımı yapıyorlar. Femboy bireyler ve femboy severlerden oluşan bu toplulukta resim paylaşanlar, arkadaş arayanlar, bir biri ile tanışmak isteyenler, bildiklerini paylaşmak, kendisi gibi düşünen insanlarla sohbet etmek, kendini keşfetmek anlamak için bu gibi türk femboy platformları bulunuyor.

Gerçi bu tip platformlarda bir otorite ve denetim olmadığı için çoğu zaman ilgisiz alakasız kişilerin platformu saçmalıklarla doldurması sonucunda girilmez bir çöplüğe dönüyor. Ayrıca poposuna tanga geçiren kıllı arkadaşlar bile kendine ben femboyum diye platformlarda kirlilik yapıyor. Daha kötüsü partner arayan abazaların çokluğu ve birisine nasıl mesaj atacağını, yaklaşacağını bilmeyen tiplerin olması.

Bitirmeden önce birazda şu Femboy Hikaye meselesinden bahsedeyim. İnsanlar kendi yaşantıları ve hayatlarından daha çok başkalarını merak ediyorlar. Nasıl oldu, ne oldu, neler yaşadı, neler yaptı, süreç nasıl geçti gibisinden daha bir çok soru var kafalarında ve bunun için daha önce bu yolları yürümüş birinin hikayesini dinlemek okumak bunlardan esinlenerek ilham kaynağı almak istiyorlar. Bunlar bir yana birde aşırı hayla kurmaya meyilli bir toplumuz haliyle hikayeler okuyarak kendi hayal gücü sınırlarımızı genişletmek ve cinsel fantezilerimizde domine edici güç olarak kullanmakta bir diğer favorimiz.

Üstelik bir birleri ile hikayelerini paylaşanlar ve bir birini örnek referans alan genç deneyimsiz bireylerde oldukça çok. Bu hikayeler sayesinde kendilerine bir rehber gibi yapmak istediklerine karar verebiliyorlar. Bazen eksiklerini hatalarını keşfediyor ve bunu tamamlamak için paylaşılan femboy hikayelerinden yararlanıyorlar. Aslında bir çok birey kendi kararları dışında nispeten daha çok topluluk akışındaki olan biteni kendisine uyarlıyor, bu şekilde trendi takip ediyor.

Son sözleri yazarken şunları üstüne basa basa belirtmek istiyorum, ben kimsenin yöneliminde yada tercihinde etkileyici yönlendirici unsur olmak istemem. Bu rehberi yazma amacım zaten birilerini yönlendirmek değil, sadece var olan bir boşluğu doldurmaktı. Hatta bu tür eğilimler kişinin karakterinde ve yöneliminde bozulmaya ve doğal seleksiyona aykırılık teşkil etmektedir. Kimseye femboy, trans, gay, lezbiyen, cd, sissy, biseksüel falan filan olmasını böyle bir yönelim içine girmesini tavsiye etmem. Hele ki iradeniz zayıfsa bu gibi eğilimler sizi şehvetle birlikte fuhuşa ve pisliğe sürükler haberiniz olsun.

Sırf şehvetten abazalıktan azıp kudurmaktan dolayı değişik şeylere yönelen bireyler günümüzde epey fazla, bu sebeple ahlaksız ilişkiler yaşanırken cinsel hastalıklar hızla yayılıyor. Gençler şehvetine hakim olamayıp 20’li yaşlarda hiçte doğu olmayan şeyler yaşıyorlar. Cinsel özgürlük, kişi kendi cinsel kimliğini kendisi belirler, kişi kendini hissettiği gibi yaşamakta özgürdür gibi saçmalıklarla ahlaksızlığa yönlendiriliyorlar.

Bunca şeyi yazdıktan sonra bu ne diyor ya diyecekseniz cevap vereyim, insana dediğin kendini ve sınırlarını bilendir, istediğini yapan, istediği gibi yaşayan değil. Her insana, gerçek olan her seçime saygım var, ancak sözde seçimlerle mesele sonunda mesele fuhuşa geliyorsa hiç kusura bakmayın ben hepsini sahtekar ahlaksızlar olarak görüyorum. Zaten doğru iseniz ne demek istediğimi çok iyi anlıyorsunuzdur, anlamıyorsanız bilin ki yanlış yoldasınızdır.

Okuyan, yorumlayan herkese tşk ediyorum. Sevgilerle…


Femboy konusunun devamı:

  1. Femboy Nedir, Fem Boy Ne Demek Açılımı
  2. Femboyluk Ne Demek Kadın Kıyafetli Erkekler
  3. Femboy Nasıl Olunur, Femboy Clothing, Femboy Wiki
  4. Femboy Test, Femboy Flag, Femboy Hooters ve Daha Fazlası
  5. Türk Femboy, Topluluk ve Femboy Hikaye Arayanlar
  6. Femboy Resim ve Kıyafet Örnekleri Galerisi

Bu bilgileride okumalısınız

anal isteyen femboy cinsel açıdan çok çekici geliyor
femboylar sizce de kızlardan çok daha çekici değil mi
Arkadaşım hep cinsel hikaye ve konulardan bahsediyor
aptal ayak yalama hikayesi ve mantar bulaşması
ilk sex anılarınız aldatma hikayesi ve pişmanlık
femboy olmama rağmen evli çocuklu bir adam bana yazıyor

Yorum ( 1 )

  1. emek verip yazıları hazırlayan kişiye tşk ediyorum, gayet detaylı bir bilgilendirme olmuş. tüm merak ettiklerimi öğrenmiş oldum.

Cevap yazın