chastity penis kilidi takınca akıntı oluyor

Soru

normalde fetish yönüm var kendimi bu konuda tutamıyorum, bir çok şey cinselliği çağrıştırıyor etkileniyorum. tesadüfe sitede gezerken penis kilidi gördüm, hiç aklımda yokken bir anda içimde bu kilidi mutlaka takma arzusu oluştu. 1 hafta dayanabildim kendime engel olamadım sipariş verdim. kargo şubeye geldiğinde kalbim duracaktı. koşarak almaya gittim, içimde de bir utanma duygusu neyse ki çok iyi paketlenmiş alırken sorun yaşamdım. aynı hızla eve döndüm. kutuyu parçalayarak açtım. hemen takmaya çalıştım, baştan biraz afalladım tabi tekniğini çözmem çok sürmedi. kilidin rengi ile bir olsun diye pembe file çorabımı büstiyerimi ve eldivenlerimi giydim, tabi şeffaf platform topuklularımı giymeden olmazdı. aynanın karşısına geçtim kalbim duracak muhteşem görünüyor, nerdeyse aynada kendimle sevişecektim. takış o takış kilidin esiri tutsağı oldum. şu ana kadar 5 gün geçti arada çok kısa süreliğine çıkardım daha çok takılı olması hoşuma gidiyor. 2 gecedir seksi kıyafetlerimi giyip, kilidi takıp yatağa öyle yatıyorum sabah uyanınca bakıyorum çamaşırım ıslanmış. boşalma değil sperme benzemiyor. gün içinde de bakıyorum yine ıslanıyor akıntı oluyor. ben hissetmiyorum aktığını ama penisten akıntı geliyor kildin önündeki delikten akıyor. daha önce böyle şey olmuyordu kilit acaba bir zarar mı veriyor neden böyle akıntı olmaya başladı. akması sorun değil rahatsız etmiyor ama acaba kötü bir şey yada rahatsızlık olabilir mi diye aklıma geldi. kilit kullanan kişiler cevap yazabilir mi ? sizde de böyle oluyor mu ? mesaj yazmaya çalıştım @sissy-m size ulaşamadım bende buradan sormak istedim ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  eğer sıkça mast yapıyorsanız ve kilidi taktıntan sonra mast yapmanızı engellediyse bu şekilde akıntı olabilir. dediğini gibi sperm değil zevk suyudur, berrak kaygan olur. tabi sürekli böyle kilitle gezmek sizi çok heyecanlandırıyorsa azıyorsanız cinsel arzular kabarınca da akıntı olması normal. kilidin sebep olduğu bir bozukluk yada sorun değil, korkma bu konuda rahat olabilirsin. yine @sissy-m daha iyi bilir o yazarsa aydınlatır bizi.

  • 3

   evet kendimi tutamayıp fazla mast yapıyorum birazda beni engellesin mast yapmadan dururum belki diye aldım. mesela her gün yaparken şu an 3 gün yapmadan geçirdim. yani mast yapmayınca azgınlıktan akıntı olabilir diyorsunuz. bende endişenmiştim, öyleyse bence de sorun değil. bu arada 2 keredir resim yüklüyorum siliniyor neden acaba ?

 2. 2

  merhaba 1 yıldır kullanıyorum kilidi evet ilk zamanlarda normal olarak bendede iç çamaşırı ıslanıyordu şu andada ıslanıyor aşırı sex düşündüğüm zaman bende sizin gibi kilidi merakla aldıktan sonra kilitsiz dolaşmaz oldum korkunç derecede beni mutlu ediyor normalden flata geçiş şu anda negatif kullanıyorm ve dışarda kalan hiç bir şey olmadığı gibi gelen sızıntının geldiği nokta efsane görünüyor :)))

 3. 3

  gayet normal bir durum, neredeyse yein kilit kullanmaya başlayan çoğu kişide olur. sebebi cinsel uyarım ve isteklenme sonucu oluşan zevk suyu akması. her sağlıklı erkekte olur. nasıl ki kadınlarda ilişkinin kolaylaşması için doğal olarak vajinal sulanma oluyorsa, aynı şekilde erkekte de zevk suyu gelir, yine maksat ilişkiyi kolaylaştırmak ve kayganlaştırmaktır, bu sebeple gelen sıvı sperm gibi değil de berrak ve kayggandır, su bazlı kaydırıcıya benzer. korkmanı gerektirecek bir durum yok. hatta bazı kişilerde bu akıntının çok daha fazla olduğunu duydum. kilidi takınca penis dar bir alana sıkışır, sanki anal seks yaparken başı girmiş ama gövdesi girmiyormuş gibi hissedersin. bu durum erkeğe zevk ve haz verir, uyarılırsın, vücudun harekete geçer salgı üretmeye başlar, sen fark etmeden penisten akıntı gibi gelir. bazen penis başı fazla sıkışmış ise bir anda biriken çok fazla sıvı akar boşalır bunu sanki işiyormuşsun gibi anlık hissedersin. resim olayında şu an güzel bir resim görünüyor, eğer daha önce yüklediklerin biraz açık saçık görünütlerse onay vermezler silinir diye biliyorum.

  • 2

   cevap yazdığınız için tşk ederim, çok naziksiniz. endişe etmiştim, ilk defa böyle bir şey alıp kullandım. gerçi şimdi bir tanede kemersiz dildo gördüm aynı sitede, acaba kullanımı nasıl olur diye düşünüyordum. anal tatmin için saç fırçası sapı kullanıyorum, artık ince geliyor daha kalın bir şey arzuluyorum 🙂 bir soru daha sormak istiyorum size, şimdi bu penis kilidinin 4 tane farklı başlığı var bunlardan hangisini kullanmam lazım ? ben hepsini denedim gayet güzel ama özellikle kullanmam gereken var mı ? yada aşamalı olarak büyükten küçüğe doğru geçiş mi yapmam lazım ? resim konusunda hakısınız ilk başlarda aynı kıyafetle penis kilidiğini göründüğü açık resimler yüklemiştim, bende öyle tahmin ettim sonra bu görünmeyen resimi yükledim, beğenmenize sevindim.

 4. 2

  merhabalar akıntının sebebi bence denildiği gibi çok fazla mast sonucu hiç yapmadığınız için azıp boşalıyorsunuz kafesin içindeyken o da zevk suyu şeklinde akıyor farkında olmuyorsunuz

 5. 3

  bende neredeyse düzenli chastity cage kullanıcısıyım. ne zamanki cinsel arzu hissediyorum ıslanıyor. gelen sıvı ne idrar nede sperm. şeffaf/berrak zevk suyudur sadece.

Bir cevap bırakın