kaza sonrası bir anda ortaya çıkan erken boşalma sorunu

Soru

merhaba, geçen yıl sabah motorla otobanda giderken bir an gözüm karardı son gördüğüm bariyerle çarptığımdı. bacak kırık, bel de hasar, omuzda ve kaburgalarda kırıklar falan 3 ay hastanede yattım platin takıldı uzun süre fizik tedavi gördüm ancak kendime geldim sosyal hayatıma döndüm. yalnız bir sorun var, eskiden hiç bir sorunum yokken şu anda ortaya çıkmış erken boşalma sorunu yaşıyorum. ilişkiye başlarken penis tam sertleşmeden istemsiz şekilde boşalıyorum. bunu doktora anlattım, ilaçların yan etkisi olabilir, beyinde kafada hasar olabilir, omur ilik zedelenmesi olur, sinirsel olur, kazadan kaynaklanmış olabilir kesin neden oluyor bilmek zor dedi. birkaç ilaç verdi çare olmadı. bu durum çok canımı sıkıyor, başka uzmanlara gittim ancak onlarda ayni konuşuyor kesin bir sebep yada tedavi yok zamanla düzelme ihtimali var diyorlar. belki hiçte düzelmeyebilirmiş. gerçekten atık bu şekilde mi kalacağım, erkeklik görevimi yerine getiremiyorum, ne yapmam lazım tavsiyeniz var mı ?

Cevaplar ( 2 )

  1. dostum zaten doktorler en iyisini yapmış sebebini araştırmış bulamamışlar haliyle onlar kesin konuşmuyorken bizim sallama cevap vermemiz çok da mantıklı olmaz. lakin mesele kazadan sonra olduysa, sinirsel fiziksel olma ihtimali yüksek. eğer haplardan falan olsa hapların kullanımı bitince bu sorunun da düzelmesi lazım. belki bu bölgeye nörolojik sinyaller gönderen bir yada birkaç sinirde hasar olmuştur. cidden bilmek zor. ancak siz yinede farklı doktorları denemeye devam edin, çünkü akıl akıldan üstündür derler, bakarsınız bir başka doktor sorunun ne olduğunu anlıyor olabilir.

  2. hiç mi birşey hisetmiyorsun cidden yoksa aniden mi oluyor ?? eyer bir anada oluyorsa doktorların dediği gibi büyük ihtimalle ömür ılık hasar yada sinir sisteminde bir sorun vardır doktorların dedi gibi kalicida olabilir geçici de 1-2 ay kendini takip et spor yap ağırlıklı olarak koşu pelvik bölgen çalışıyor koşarken yani zorlama kendini penisin ile egzersizler yap kagel egzersizleri falan eğer geçmez ise geçmiş olsun şimdiden ama erkekliğin bitmez. ama karşında ki kişi yı tatmin etmeden biter ha bu arada stres yapama meditasyon yap kedi sev, kedilerin mırıldamaları vücut ta onarıcı bir hormon salgılayan bir ses imiş bilim insanlarına göre. yani olabildiğince doğal yaşa ha kesinlikle sigara alkol içme eğer zedelenme ise onarılması çok zaman alır buda senin kendinden umut kesme ne sebep olur. doğal yasa sakın ol egzersiz yap sporla ilgilen sağlıklı beslen mümkünse kırmızı et ye vücudun hızlı onarılmasını sağlayan davranışlar yap ama kafana takip ta strese girme daha kötü ye gitmesine sebep olabilir. benimde net bir bilgim yok verebileceğimiz tavsiye de bu kadar şimdi den geçmiş olsun

Bir cevap bırakın