Soru
…sorunları kadnılar kaç cm ister kızlar büyük severmi kızlar cm cm ister penis küçültme penisim çok büyük penisim sertleşmiyor peniste hissizlik geçmiş olsun bildiğim kadarı ile yapacak bişi yok, penis ne kesiliyor ne ekleniyor.
yanıtlandı
1 sene3 cevap5365 okuma

Soru
…büyük ve kalın istiyor @ismetD34 büyük penis karıma yetemiyorum penis boyu penis büyütme penis ölçüsü kaç olmalı penisim küçük vajina genişlemesi vajinal hissizlik büyük ve kalın penis bir çok bayanda tercih sebebi olabiliyor @love-burcu İlişkide heyecan arıyor.
yanıtlandı
11 ay9 cevap3479 okuma

Soru
bilinç altında hep penisin büyük olması ve büyüklükle doğru orantılı olarak erkekliğin gücü de ölçülüyor. ereksiyon kayıpları, ilişki zorluğu, hissizlik, erken boşalma yada hiç boşalamama gibi sorunlarda eklenebilir.
yanıtlandı
1 sene1 cevap8330 okuma

Soru
sevgilimin penisi 13,14 cm arası, kız arkadaşım o seni mutlu etmez 20 falan olması lazım dedi. Orada sağlıklı bir penisin 8-16 cm arası olduğunu görmüşsündür. …erkeği etkiliyor kadını değil, birde niye hep daha büyük istesin ki, vajinanın içi hissiz 14cm de girse 20 cm de girse hazda bir fark yok.
yanıtlandı
9 ay10 cevap3019 okuma

Soru
Penisim çok hassas olduğu için erken boşalıyorum ne yapmalıyım? …geciktirici sprey kullanmaktır, bu spreyler sıkıldıkları bölgede birkaç dakika içinde hissizlik uyuşma yaparlar bu sayede hassas bölgeden alınan duyu his haz azalma gösterir… Erim Güven erkelerin en hassas bölgesi penis ucu yani glans adı verilen bölgedir.
yanıtlandı
2 sene2 cevap11108 okuma

Soru
…kaliteli markalarınkini almak çok önemli ilk başta ben kullandığımda süre yani erken boşalma süresini uzatıyor peniste uyuşturma evet yapıyor hissizleştiriyor fakat bir süre sonra penis bu duruma uyum sağlıyor ayrıca geciktici spreylerden de aynı etkiyi görebilirsiniz @baturbatur merhaba, bu tip ürünler genelde sahte olmadıkları…
yanıtlandı
10 ay2 cevap1482 okuma