penis boyutu ve cinsel ilişkide vajinayı hissetmemek

Soru

merhabalar arkadaşlar, penis boyutum çevresi 11 cm ve uzunluğu 14cm acaba çok mu ince ? cinsel ilişkimde vajinanın darlığını ve sıcaklığını hissetmiyorum, bu her kadında böyle mi olur ? yardımlarınızı bekliyorum.

Cevaplar ( 4 )

 1. 5

  aşağı yukarı her ilişkide benzer durumlar oluyor. öyle ahım şahım mutiş nirvanaya ulaştıran bir cinsellik yaşanmıyor. ergenlikte fazla mastürbasyon yaparken çok hayal kurup çıtayı yükseltiyoruz, inanılmaz cinsellik yaşayacağımızı sanıyoruz. sonra gerçeklerle karşılaşınca anlıyoruz ki bu kadar azmaya kudurmaya değecek bi şey yok ortada. anlayacağın sorun ne peniste ne vajinada, seks dediğin bu kadar bir şey işte, ne yazık gerçek bu.

 2. 4

  neden çevredeki herkes vajinanın sıcaklığından darlığından bahsediyor bunlar varki söylüyorlar

 3. 6

  genelde boyu çapı gibi konulara takıntılı kişiler cinsel hayatlarında başarısız oluyorlar. cinsellikte hazza odakalnacaklarını psikolojik olarak kendilerine takıntı bulup ilişki esnasında sürekli buna odaklanıyorlar. bu düşünce o kadar çok baskın hale geliyor ki vücudun nörosinir uçlarından gelen sinyaller beyin tarafından görmezden geliniyor. kişi doktora gidiyor test yaptırıyor, analizlerde herşey normal çıkıyor ancak birey hala aynı durumdan şikayetçi oluyor. bu kişileri psikyatri servisine yönlendiriyorlar. diğer yandan @sissy-m yazdıklarında çok haklı, ergenler cinsellik konusunda çok aşırı hayal kuruyorlar, olmayan beklentiye giriyorlar. sonra ilişkilerinde aradıklarını bulamıyorlar. umarım sorunlarınızı aşarsınız. bir doktordan yada uzmandan yardım almanız sizin için iyi olacaktır.

  • 2

   yani bu işin penisin inceliği kalınlığıyla alakalı değil öylemi

Bir cevap bırakın