adetten sonra seks yapınca penisin tahriş olması

Soru

beyler sevgilim adetliydi, adet bitiminin ilk gecesi dayanamadık seks yaptık. çok istekli çok azgındık haliyle sevgilimde daha uzun sürmesini istediği için geciktirici sprey ve hap kullandık. herşey güzeldi neredeyse 1 saat her pozisyonda seks yaptık. seks sonrası duş alırken penisimde karıncalanma ve kızarma vardı seksten diye düşündüm. bu gün bakıyorum daha fena oldu kırmızı lekeler kaşıntı deride çatlamalar falan oluştu. şimdi sebebini anlamaya çalışıyorum, hemen adet sonrası seks yaptık diye enfeksiyon mu kaptım, sprey kullandık diye mi oldu, anal da yapmıştık analdan olabilir mi ? birde son ihtimal seks süresini çok uzun tuttuk aşırı gir çık yapmaktan tahriş mi oldu ? sizce niye böyle bir durum başıma geldi ??

Cevaplar ( 4 )

  1. 2 neden var gibi görünüyor birisi süre uzun tutmanızdan dolayı tahriş analda düzgün korunamamışsnz enfeksiyon kapmış gibisnz doktora gidin

  2. her şeyi o kadar çorba yapmışsınız ki… bir kere en büyük hata adetli halde ilişkiye girmişsiniz. madem girdiniz prezervatif kullanman gerekirdi. sonra yine prezervatifsiz anal ilişki yaşamışsın. o da yetmemiş uzun süre penetrasyonda bulunmuşsun, muhtemelen çok da kaygan değildi. tüm bunlar üst üste gelince peniste tahrişe neden olmuş. bundan sonra yapacağın en iyi iş bir ürologa görünmek eğer durumun başka rahatsızlığa girerse doktor seni yönlendirir. geçmiş olsun.

  3. sıktığın spreyden dolayı penşs derisi tahriş olmuş bu yüzden dermatit yaşamış olabilirsin ürolojiye sor geçmezse cildiyeye git eğer dermatit olduysa geçmiş olsun tedavisi yok kalır öyle

  4. birden fazla faktör bir araya gelmiş. öncelikle adet sonrası vajina içinde beyazımsı kan hücrelerinden vardır, spreyler asitlidir deriye hızlı nufuz etmesi için bu şekilde tasarlanır, anal sekste yeterince bakteri bulaşıyor vede sürtünme daha yoğun oluyor. son olarak da uzun süre seks yapmak gir çık yapmak penisi çok yıpratıyor. sonuç işte sizdeki durum. bir süre cinselliğe ara verin, temiz tutun penisi yıkayın, nemlendirici ürünlerle koruyun. gün içnide tahriş olmasın korunsun diye yumuşak peçete ile sarıp öyle muhafaza edin bir kaç güne düzelir.

Bir cevap bırakın