penisimi hissetmiyorum ilişkide zevk alamıyorum

Soru

merhaba dostlar, eşimle seks yaptığımızda saki penisim boştaymış gibi oluyor, girip çıkarken hissedemiyorum, yeni evliyim eşimle sorun yaşıyorum boşalmada. boşalmak için bir süre yaptıktan sonra elle mastürbasyon yapıp ancak öyle boşalıyorum. normalde böylemi olur, daha önce cinsel deneyim mi olmadığı için tam olarak sorun nedir böyle mi olur emin değilim ? normalde ne hissetmem gerekiyor ? sürekli böyle olduğu için artık cinsel isteğim kaçıyor seks yapmak istemiyorum.

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    eğer evlenmeden önce geçmişte çok fazla elle mastürbasyon yaptıysanız penis üzerindeki dokularda yıpranma ve hissizlik olmuştur. bu sebeple cinsel ilişkide zevk alamazsınız. ölçüsüz mast yapmanın zararlarından biride budur. çözüm bu saaten sonra hiç mast yapmamanız, ki siz kendinizi tutamayıp yine mast yapmaya çalışıyorsunuz buda işi daha kötüye götürüyor. bunun dışında pisikolojik olabilir, yine aynı şekilde nörolojik yada sinirsel olama ihtimali var. ne yapsanız penis aşınıp hissiz odun olmuşsa geri döndürmeniz zor. yine siz çare aramaya devam edin bakarsınız gelişen teknoloji ile yeni birşeyler çıkabilir.

  2. 4

    mast yapa yapa peniste artık derite hissizlik ve kalınlaşma nasırlaşma olur. bu sebeple vajinaya girişte zevk almazsın. bende bu durumun çaresi yok diye biliyorum, o sebeple gençlere çok fazla mastürbasyon yapmayın diye uyarıda bulunuyor uzmanlar ama günümüzde porno ve mast gençlerin favorisi. eli şeyinde yaşıyorlar.

Bir cevap bırakın