penisim ilişki esnasında hissizleşiyor

Soru

çok fazla mast yapıyorum, kuru yapmamak için sabunla falanda yapıyorum. kız arkadaşımla ilişkiye girince zevk alamıyorum. sekse başladığımda başlarda biraz hissediyorum sonra hissizlik oluyor. hissizleşince penisi dik tutamıyorum inmeye başlıyor. bende elle mast yapıyorum öyle boşalıyorum. mast bırakmak istiyorum ama mast yapmadan zevke gelemiyorum. ne yapçam ben ? hissizlik için doktora gitsem tedavisi var mı ? bir yıl önce falan geciktirici spreyde kullanmıştım bundan olmuş olabilir mi ? birde neden penisim iniyor sert kalmak için ne yapmam lazım ? yaşım 24 ama sevgilimle seks yaparken çok zorlanıyorum, bunun için performans ilacı falan kullansam nasıl olur ? çok soru sordum galiba ama önemli benim için cevap yazarsanız iyi olur. tşk.

Cevaplar ( 5 )

  1. sabunla mast yapmak nedir ya, oldu olacak klorakla tüz ruhuyla, lavabo açıcıyla yapsaydın çok daha zevkli oluyor denemediysen kesin dene. yok ya akılsız dolu şimdi okuyan birisi gerçek zanneder yapmaya kalkar falan. tüm bu ürünler penisin derisini tahriş eder, dokuların ölmesine ve kalınlaşmasına neden olur. his kaybı ortaya çıkar. penis kösele deri gibi olur. sok çokar hiç bir şey anlamazsın. tatmin olmazsın, zevk alamazsın, boşalamazsın, uzun lafın kısası erkek olamaz duruma gelirsin. hiç mi okumuyorsunuz, hiç mi araştırmıyorsunuz ?

  2. arkadaşlar kaçıncı yüzyıldayız yanlış veya eksik bilen insanlar var yeni gelen kişiler hakkındada bilgilendirme niyetinde olsun bu yorum arkadşalar kuru masturbasyon zararlıdır cildi tahriş eder kalıcı tahrişlerle sonuçlanabilir buda hissizlikle sonuçlanur ve ileride kuru masturbasyon alışıklığınızdan dolayı vajina gibi sıvı(kaygan) bir ortama alışmadığı için penisiniz erken boşalma sorunları yaşarsınız ikinci zaralı tür olarak şampuan veya sıvı sabunlarla masturbasyon bunlar aşındırıcı kimyasal maddelerdir penis gibi hassas derisi olan biyerde zararlar verir penis derisini aşındırır tahriş eder üçüncü yanlış teknik olarak sürtünerek masturbasyon penisiniz aynen kuru masturbasyondaki gibi bu duruma alışır ve tahrişler olur aşınmadan dolayı arkadaşlar bu masturbasyon türleri zararlıdır yanlış masturbasyon yöntemleri ilerdeki hem cinsel hayatınıza ve psikolojik hayatınıza çok büyük zararlar verir yapmayın doktora gitmekten çekinmeyin zararın neresinden dönerseniz kârdır

  3. senin alet cortlamış ölmüş daha da hayır gelmez. ancak elle pompaya devam.

  4. herkes sana söylenmiş haksızda değiller ama bence testesteron seviyelerine bir baktır, ayrıca penis içinde mast bir süre bırakıp düzenli bir ilişki yapıp performans arttırıcı kullanmaya başla. bu seni hem psikolojik olarak hemde fiziksel olarak kendine getirir. testeron testi mutlaka yaptır. gerekirse testo takviyesi al.

  5. ilk iş olarak masturbasyona ara ver sonrasında ise ilişkide boşalamıyorum diyorsun ya, her ilişkide boşalmak şart değil. bence biraz kendini dinlendir. seksi arzuladığın zamanda masturbasyona yönelme sevgilinle buluşacağın zamanı beklemeye çalış. sorunun hormonsal degilse bunları yapmaya başlayınca normale dönecektir.

Bir cevap bırakın