Soru
… teşekkürler idrar gebelik testi ne zaman yapmak doğru sonuç verir @Yasemin alerji … testi sonucu gebelik testleri hastane hamilelik kan testi kan testinde gebelik … tarihinin altıncı gününden sonra gebelik testi yapabilir, ancak bazı … daha kesin sonuç için az önce dediğimiz gibi doktora danışıp buna göre kan testi yaptırmanız gerekir. Erim Güven bazen bayanlarda çeşitli nedenlerden dolayı adet geçikmesi yaşanması gayet normal gebelik gibi bir durum için 5.
kalmamak
yanıtlandı
1 sene2 cevap639 okuma

Soru
… kadınlar gebe kızlar gebelik döneminde cinsellik gebeyken seks hamile … hamilelikte cinsellik hamilelikte seks yapmak hamilelik cinsel ilişki için bir engel değil cinselliği kesmenize … varebilirsiniz @sissy-m merhaba, gebelikte seks yapılmayacak diye bir … bu gibi durumlarda da cinsel ilişki olumsuzluk yapabileceği için doktorun önerisi ile kaçınmak gerekir.
kalmamak
yanıtlandı
5 ay3 cevap678 okuma

başladım yabancı dilim iyi olduğu için yabancı siteleri dolaşmaya erken boşalmamak için ne yapmak lazım diye. …yaklaştığını hissedince durun, gerekirse penisi vajinadan çıkarın… tabi başka bir açıdan bakınca erken boşalıyorsa her seferinde içine boşalmada gebelik sıkıntısı olur o mantıkla yapay vajina alması daha iyi bence.
kalmamak
Devamını Oku