kolay ve uzun süreli orgazm yaşamak için ne yapmak lazım

Soru

28 yaşındayım 5 yıllık evli bir bayanım. evliliğim boyunca eşimle beraberken çoğunlukla orgazm sıkıntısı yaşadım. internette okuduğum ve gördüğüm kadarıyla çok iyi orgazm yaşayan kızlar anlatıyor çok güzeldi saçımdan ayağımın topuğuna kadar kanım çekildi o an mı diyen veya sevgilimle öyle bir seviştik ki bir kamyon taş taşımışım gibi yoruldum vb yorumlar atıyorlar. O bayanlara soruyorum lütfen bunu açık açık anlatında bizde yaşayalım lütfen ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  merhabalar, ben 30 esim 29 yasinda, bende is hayat stress vs derken ilkim erken gelir sonra her zaman sertlesme vs olmayabiliyor, onun disinda esimi elimle rahatlatiyorum oral ile rahatliyorum. son zamanlarda kendime takviye aliyorum iliski sirasinda rahatlatiyorum. yani senlik olay degil ozel anlari buradan yazamam ama sadece olayi kendinde ve fiziksel dusunme psikolojik hazirlik ve orgazma ulasan merdiveni basamak basamak cikmak lazim

 2. 2

  kadın orgazm konusuna en hakim arkadaş bu sitede @love-burcu

 3. 2

  ben bu konuda kadınların önce görsel olarak doyuma önem verdiklerini düşünüyorum. mesela bir penis ne kadar haşmetli 😀 görünüyosa o kadar iyi bence..yani bence bir kadın gücü hissettiği zaman ancak etkilenebiliyor. mesela kilolu ya da kaslı birinin sarıldığında tam olarak kavraması gibi. güven hissiyle alakalı yani

 4. 1

  bende evli biri olarak bu tamamen evliliğin monoton bir hal alması ile alakalı oldugunu soyleyebilirim evlilik aşkı öldürüyor tanımı bu olsa gerek onunla isteyerek seviştiğine eminmisin ?

 5. 2

  bazi kadınlar erkekler gibi abartıyor onlara aldanmayın iyi geçmese de iyiydi çok güzeldi diyen oluyor iclerinde

 6. 3

  fiziksel bir sorunun yoksa sen de yaşarsın. birincisi bunun her zaman olduğunu düşünme. 10da bir iyi, 10da 4 çok iyi gibi düşünebilirsin. ikincisi ön sevişme ve karşıdakini arzulama, stres, korku vb. gibi sorunların varsa yaşaman zor tabii.

 7. 3

  buna bir kadın cevap verseymiş iyi olurmuş.yorumcular hep erkek. buradan fazla bilgi ve feyz alamadık :+)

Bir cevap bırakın