İdeal cinsel ilişki nasıl yaşanmalı ?

merhaba arkadaşlar,

önceki yazılarda cinsel organlara değindik, penis ve vajina hakkında bilgiler verdik. işte şimdi serinin son halkası penis ve vajinanın birlikteliği olan cinsel ilişki hakkında bilgiler verme zamanı. basit düşünmemek lazım, cinsellikle alakalı olan çok karmaşık noktalar da mevcut.

cinselliğin süresi ne kadar olmalı? cinselliğin süresi siz ne kadar keyif alıyorsanız o kadar olmalı. 1 saat, 2 saat, 3 saat… bunlar çok gereksiz kısıtlamalar. ön sevişmeyi güzel geçirebildiniz mi, penetrasyonunuzu (birleşmenizi) yaşadınız mı, son sevişmeyi güzelce yapabildiniz mi? işte bunları yaptıktan sonra kaç saat ilişki olduğunun bir mantığı kalmıyor.

her kadın aynı değildir, her erkekte aynı değildir. kimi insanlar vardır, onları isteklendirmek için aklına hitap etmeniz gerekir, kimisi için dokunmanız gerekir, kimisi için duygusal olarak, ruhani olarak yaklaşmanız gerekir, kimisi ise zaten içten yanmalı motor gibidir, kendi kendini harekete geçirir. eve geldiği zaman kocasının üstüne atlayan kadın ile kuracağınız cinsellik farklıdır, eve geldiği zaman eşinin üstüne atlayan erkek ile kuracağınız cinsellikte farklıdır.

ayrıca cinsellik sadece erkek tarafından yapılan bir şey değildir. kadınların büyük bir kısmı cinsellikte pasif kalmayı tercih edebilir, fakat bu oldukça üzücü bir durumdur. çünkü bir denge kurulması gerekmektedir. eşi istedi diye hemen yatağa uzanan kadın bazı erkekler için ilgi çekmez. ilişkide bir anda erkeğini devirip ona üstünlük kuran kadınlar genelde daha ilgi çekicidir. kadınların endişelenmesi gerekmemektedir, güvendiğiniz birisi ile birliktesiniz.

fantezilerinizi ve düşüncelerinizi paylaşamayacaksanız o kişiyle birlikte olmanızın ne anlamı kalır ki? fakat bazı şeylerin riskli olabileceğini düşünüyorsanız paylaşmamak en doğal hakkınızdır. mesela crossdresser olan erkekler gibi. kısacası erkek-kadın dengesi cinsellikte iyi kurulmuş olmalıdır.

eşiniz hemen her an cinsellik yaşayabilecek bir kapasiteye sahipse, o eve gelmeden önce siz kendi kendiniz ısıtabilir ve ona istediği şeyi verebilirsiniz. veya eşiniz yavaş ısınıyorsa ona daha fazla vakit harcamak için sabredebilirsiniz.

aynı zamanda dünyada en çok konuşulan konulardan olan ön sevişme tabii ki de önemlidir, fakat son sevişme ”bu kısmın altını çizmek istiyorum, bu arada daha önce bu tabiri kullanan olmadı sanırım. lügata yeni bir kelime kazandırmanın heyecanı ve gururunu yaşayabilirim!” de aynı şekilde önemlidir.

cinselliği 3 aşamaya bölerek daha rahat anlayabilir ve yaşayabilirsiniz. ön sevişme, penetrasyon, son sevişme. ve sevişme kısımları dahil olmak üzere bu cinselliği sadece erkek yapmamalı, kadınlar bu konuda çok pasif kalıyor. kadınların da erkekleri gerçekten tanımaları ve onlarında sevişmeleri gerekmektedir, ki çok ağır şekilde cinselliğe hazır olan erkekler ile birlikte olan kadınlar bu söylediğimi çok daha iyi anlayacaktır. kendi kendinizi kısıtlamayanız.

hayat sizin, doğru düşünceler ve bilgilerle çok daha keyifli cinsel deneyimler geçirmeniz gayet mümkün. herkese iyi ve sağlıklı günler dilerim. – cinsel koç –İlgili Konular :

  1. İdeal penis boyu takıntıları ve sonuçları
  2. İdeal vajina arayışı ve gerçekler
  3. İdeal cinsel ilişki nasıl yaşanmalı ?

Bu bilgileride okumalısınız

cinsel ilişki nasıl belli olur aldatıldığımı düşünüyorum
cinsel ilişkiye başlangıç şekli nasıl olmalı
ilk cinsel ilişki öncesi sevgilim bakire mi nasıl anlarım
cinsel ilişkide kilolu kızlar nasıl doyuma ulaşır
başka biriyle cinsel ilişkiye girdim bunu sevgilime nasıl söylerim
evlenmeden cinsel ilişki isteyen erkek nasıl unutulur

Yorumlar ( 6 )

  1. bizimkilerin ideal ilişkiden anladıkları araba motorundaki piston gibi hızlı hızlı çat çat çat vurdura vurdura sokup çıkarmak. bunu en başarılı en müthiş en porformanslı seks sanıyorlar. cinsellikten hazdan duygusal doyumdan bir şey anladıkları yok. penis olmadan da cinsellik yaşanabilir, cinsel doyuma ulaşılabilir. yok ya nasıl olacakmış o diyenler, acaba lezbiyenler nasıl mutlu oluyor sanıyorsunuz ? her şey penis mi ? diye sormak isterim. burada penisi kullanmayın demiyorum, sadece penise vajinaya sok çıkar yapmaya odaklanmayın başak şeyleri de keşfedin ilişkiniz bunları de harmanlayın demek istiyorum.

    • kesinlikle size katılıyorum. sevişmenin bir sanat olduğunu ve bu sanatı ne kadar iyi icra edersen ortaya o kadar güzel bir eser çıkacaktır. işte mesele bu bu eseri yapabilecek yetenek ve kendini kontrol gücü var mı…

  2. doğrusu anal seks ve homoseksüellik olmadıktan sonra karı koca işi bildikten sonra doğru birleşmeyle her türlü tadını çıkarır diyorum. ön sevişme dahil 1 saati geçmemeli. tarafların birinin morali bozuksa belki bu müddet biraz uzatılabilir. karşılıklı oral her zaman işe yarar. ve doğruya doğru kadının muayyen günleri dışında onunla her zaman seks isterim çok yorgun olsam da. en azından kucak dansı kabilinden oynaşmak 😉

  3. cinsellik tek taraflı değil bunu her zaman söylerim. eğer taraflardan biri zevk almıyorsa anı yaşamıyorsa o eziyet olur. adabı vardır sex yapmanın sevişmenin bencilliği kabul etmez

  4. cinsel ilişkide en önemli faktör ön sevişmedir. ön sevişmenin süresi ne kadar uzun olursa ilişkiyede o kadar hazır hale gelir partnerler ondan sonrada gerisi kolaylıkla gelir

  5. sevişme sevişme sevişme. bir ilişkide sevişme yoksa ona ilişki denemez zaten. sevişmeninde en önemli kısmı oral….

Cevap yazın