Penisimin her yerde ereksiyon olmasını nasıl önlerim ?

Bir erkek kız arkasıyla buluşmaya gittiğinde yada güzel ve seksi bir hatun gördüğünde nerde olursa olsun penisi uyarılarak ereksiyon durumuna geçmesi gayet normal bir durumdur. Umuma açık bir yerde ereksiyon olmak çoğu durumda utandırıcı olabilir fakat sırf bu yüzden de paniklememek gerekir. Ereksiyon olmak, ergenlik dönemini yaşayan biri için son derece doğal ereksiyonu saklamak ya da ereksiyondan kurtulmak için yollar bulunmaktadır. Doğru yöntemleri uygular ve doğru kıyafetler kullanırsan senin yaşadığın ereksiyonu fark etmeyecektir bile. Dar iç çamaşırı giymek penisin ereksiyonunu belirgin kılan ve boxser ve külotlar yerine ereksiyonu tutacaktır. İpeksi kumaşlı çamaşır giymek penise sürtündüğü zaman ereksiyonu yeniden canlandırabilir.

Kasık bölgenizi geniş büyük battaniye kitap veya çanta gibi nesnelerde de saklamak mümkündür. Ayrıca oturur pozisyonda hatta bacak bacak üzerine atmakta sizin ereksiyon olmuş penisinizi bir süreliğine saklayabilirsiniz.

Sık sık ereksiyon olma probleminiz varsa dışarıda üzerinize kasık bölgenizi örten kıyafetler kasık ve bel bölgenizi örttüğü için sizi bu durumdan bir süre daha gizleyebilir.

Ereksiyon halindeki penisi vucutta sabit turarak gizleme yöntemi de elini cebine koy ve sonra elini kullanarak ereksiyon hâlindeki penisinin üzerine baskı uygulanması. Ereksiyonun pantolonun dış kısmında belli olmaması için, cebinle penisini tutmak.

İSTENMEYEN EREKSİYONDAN KURTULMAK

Penisin ereksiyon olması sağlayan şey penise dolan kan akımını engellemek ve uylukları esnetmek. Uyluğunuzu 30 saniye gibi bir süre esnetirseniz kan akışını uyluklarına yönlendirerek ereksiyondan kurtulmanı sağlar. Hemen ise yaramazsa daha uzun süre uygulayın

ereksiyon halindeki penisin üzerine soğuk bir şeyler koymakta diğer bir yöntem olabilir. Duş alabileceğiniz bir yerdeyseniz soğuk duş alın.Eğer duş almanız mümkün değilse soğuk meşrubat penisinizin üzerine koyabilirsiniz.

dolu bir idrar torbası sizin ereksiyon olmanızda da etkili olabilir. Örneğin sabah ereksiyonunun meydana gelmesi bu yüzdendir. İdrar yapmak, ereksiyondan kurtulmaya yardımcı olabilir. İşemekte zorluk yaşıyorsanız bazen ılık bir duş ya da banyo idrarını yapmana yardım edebilir.

Egzersiz yaparak yavaş tempoda koşmak bisiklete binmek gibi hafif egzersizler, ereksiyonun kan akımını engelleyerek ereksiyonun azalmasını sağlayabilir. İstenmeyen ereksiyon yüzünden dışarı çıkamıyorsanız evde ellerini başının üzerine kaldırıp bacaklarını da yana açarak zıplayabilir jumping jack egzersizi ya da çömelme hareketi squad yapılabilir.

Cinsel olamayan konular üzerine konulara yönlenmek bulmaca çözmek ya da spora odaklanmak, cinsel düşüncelerden uzaklaşmanızı sağlayarak ereksiyondan kurtulabilirsiniz. Cinsel düşünceleri durdurmak izlenen yollardan en zor ve en iyi yöntemdir.

Kendini çimdiklemek, dikkatini ereksiyonundan uzaklaştırarak yaşadığın acıya odaklanmanızı sağlayabilir. Kolunda bir nokta seç ve ereksiyonun azalmaya başlayana kadar o noktayı çimdikleyebilirsiniz.

NOT: Örneğin 3 saatten uzun süren bir ereksiyonunuz varsa profesyonel yardım alabilir bu konuda uzman bir hekime danışmanızda çok büyük yarar olabilir.

Bu bilgileride okumalısınız

kocam her sabah ereksiyonla uyanıp seks istiyor
penisim kalkmıyor aldatılır mıyım evlenmekten korkuyorum
chastity cage penis kilidi almak istiyorum ama çekiniyorum
olmadık yerde peniste istemsiz ereksiyon sertleşme yaşıyorum
Kocamın ereksiyon hapı kullandığını nasıl anlarım
ereksiyon olmayan penis ile ilişkiye nasıl girerim

Yorumlar ( 9 )

  1. Olur olmadık yerde ereksiyon olmak bir erkeğin hiç istemedigi birşey ben 3 vardiya çalışıyordum yeni de evlenmiştir o zamanlar özellikle gece vardiyasında canım çok seks yapmak istiyordu ereksiyon olmayı önlemek için daha az kalorili şeyler yiyoyordum ayrıca aklıma cinsellik geldi mi aklımdan matematik problemi çözüyorum 🙂

  2. Bence ereksiyon olabilmek güzel bir şey. Doğal olduğu sürece saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum. Dar iç çamaşırı gibi çözümler sağlıklı değil. Çözmeye çalışmak gereksiz, adam cinsellik yaşamak isteyince neden penisim sertleşiyor diye yakınıyor sertleşmese keşke sertleşse diye yakınacaksın bu sefer bazı şeyleri doğasına bırakın.

  3. bence ereksiyon olabilmek güzel bir şey ama olur olmadık yerde ereksiyon olmak bir erkeğin hiç istemedigi bir şey yaptığım şeyse dışarıyı izlemek

  4. herhangi bir yerde ansızın dikilen çavuş her erkeğin korkulu rüyası

  5. bazende inmek bilmez inadina dimdik ayakta durur. asi ve başına buyruktur

  6. bence ereksiyon olabilmek güzel bir şey. doğal olduğu sürece saygı duyulması gerektiğini düşünüyorum. dar iç çamaşırı gibi çözümler sağlıklı değil. çözmeye çalışmak gereksiz, adam cinsellik yaşamak isteyince neden penisim sertleşiyor diye yakınıyor sertleşmese keşke sertleşse diye yakınacaksın bu sefer bazı şeyleri doğasına bırakın.

  7. benim penisim markette erekte oldu ve eşofmanla gitmiştim. kola dolabına 30 dk baktıktan sonra indi ve zor çıktım ordan. sizce sorun olur mu ileride ?

  8. mümkün olduğunca aklınızda tabiri caizse karı kız getirmeyin. başka şeylere odaklanın. amma sabah ereksiyonu gibi şeyler için yapılacak birşey yok.

  9. isterseniz devamlı olmamak kaydı ile penis kilidi takın ama alışkanlık yapmasın en azından ereksiyon olmanıza engel olur

Cevap yazın