anüs bollaşma oldu daralması için ne yapmak gerekir

Soru

sevgimin şeyi biraz büyük almakta zorlanıyorum, tabi zamanla daha kolay olmaya başladı, geçen bana seninkisi çiçek gibi açılmış alışmış artık kolay giriyor dedi. şimdi içime korku geldi, ne olacak çok açılınca, anüs bollaşması için bir şey var mı krem falan gibi ? ilerleyen zamanda altıma kaçırmaya başlarsam. artık anal yapmak istemiyorum kapanması için daralması için ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  aklın nerdeydi, böyle olacağını bilmiyor muydun sanki. anal yapa yapa anüs açılır genişler tamda dediğin gibi bollaşır. anüs yapısı gereği içten dışadır, sen bunu dıştan içe ters yönde zorlarsan dokulara hasar verirsin ve geri dönüşü olmaz. bazı cahiller var tıp uzmanlarının aksine bir süre anal yapmasan daralır kapanır gibi saçma kandırmaya yönelik şeyler söylerler onlarıda ciddiye alma. daralması için krem falan öyle bir tedavi yok. tek çare daha beter açılmadan bollaşmadan anal yapmayı bırkmak. yoksa popona lavabo tıpası takılı gezersin 🙂

  • 3

   evet ya sevgilimde aynısını dedi, geçer kendiliğinden kapanır bir haftaya dedi. şerefsiz ya o zaman bana yalan söylüyor. nolcak şimdi öylemi kalcak yani ? elime parmaklarımla bile elleyince sanki kocaman olmuş gibi geliyor. of yaa pislik işte azıcık diye diye yaptı.

 2. 5

  geçmiş olsun bunun bir çözümü yok tek çözüm bir daha arkadan vermemen. kaslar etkisine geri döner ama o genişlik daralmaz. oğlan da seni iyi kandırmış 😅

 3. 3

  ah şu erkeklerin şehveti uğruna her şeyi bir birine katıştırıp kuyruklu yalan söylemeleri yok mu. yok sperm yutarsan iyi gelir protein, yok yüzüne sürersen cildin güzelleşir, yok seks yaparsan kendini iyi hissedersin moralin düzelir, yok mast yaparsan kendini keşfedersin, yaz yaz bitmez daha onlarca yalan. azıcık arkadan sürtüneceğim korkma, azıcık sokar gibi yapacağım korkma girmeyeceğim, azıcık başı girsin korkma bişi olmaz hemen çıkartırım, az dayan çıkıyorum çok zevke geldim azıcık başını soktum falan diye diye aşamalı olarak ne bulduysa saplar geçer sonra kusura bakam bir an dayanamadım çok kötü oldum fark etmeden çok girdi bi daha olmaz masalları derken aynı döngü devam eder. günün sonunda adam zevkini alır boşalır rahatlar, yine olan sana olur. bakire kızları arkadan sürtünme diye kandırırlar önce arkadan sonra önden, sen rahat ol nasıl olsa evlenecez derler, bu benim arkadaşım yabancı değil derler önüne gelenle grup yaptırırlar. ya ooooo olursun yada psikolojin bozulur sonunda kenara atar geçerler, sen hayatındaki travmalarla savaşırken onlar yeni hevesler peşinde gününü gün ederler. adi erkekler şerefsiz erkekler, pislik erkekler desen ne fayda. asıl aptal kızlar demek lazım, niye bunu kendinize yaptırıyorsunuz ?

  • 0

   @pegging-turk dediklerinize yüzde yüz katılıyorum. hani ne demişler hırsızın hiç mi suçu yok.? bir insanı en iyi düşünen yine kendisi değil midir.?

 4. 9

  merak etme bişey olmaz cnm. seksten sonra açık kalması normal. tutamama sorunun olmaz. ben evlenesiye kadar yaptım bi sorun olmuyo.

 5. 3

  anal yapnayin bukdr basit ancak plastik cerrahi ile cözümü var ama tabi masraflari karsilayabilir iseniz

Bir cevap bırakın