banyoda sürtünmeyle zevk suyundan hamile kalma ihtimali

Soru

bundan 3-4 gün önce Sevgilim kilotuma boşaldı, aslında üst kısmına vajina tarafına değil. Bir de banyodayken sürtündük. Zevk sıvısı değmiş olabilir mi bilmiyorum . 3-4 gündür reglim gecikti hamile kalmış mıyımdır ve çözüm olarak ne önerirsiniz ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  çok tehlikeli ne yapıyosun canım sen. benim arkadaşım tamda senni dediğin gibi sevgilisyle sürtünürken hamile kaldı. hamile olduğunu anlayana kadar ilaç kullanmayada geç kalmış. aldıramadı bide riskliymiş ailesine söylemek zorunda kaldı nerdeyse kızıda sevgilisinide sereceklerdi. sonra apar topar başka şehire evlendirdiler. seninde gecikmiş gebe olabilirsin. çözüm onu ben diyemem artık çok kötü şeyler. bilmiyorum ailenle baştan konuş istersen.

 2. 2

  merhabalar benzer konuda olduğu için bende bir soru sormak istiyorum. bugün sevgilim elinde az miktar bir sperm ile vajina kısmıma elini sürttü sperm var mı yok mu ondan bile emin değiliz varsa hamilelik riskim çok mu ertesi günü hapı kullanmam gereklimi akıntım vardı adetimin 14 gün sonra gerçekleşti bu olay çok risk var mı, eldeki çok az sperm vajinaya hafif temas ederse gebelik riski olur mu merak ediyorum ? teşekkürler.

  • 5

   öyle olursa böyle olsursa gibi sormanıza gerek yok, spermin dahil olduğu her şekilde gebelik riski ama az, ama çok mutlaka vardır. cinselliği bilmeyen acemice hatali cinsel eylemlerde neredeyse gebelik riski yüzde 99 olur. bu sefer olmazsa bir daha ki sefere olur, bir dahakine olmazsa bir sonrakine olur ama illa böyle saçma şeyler yaparken gebelik olur. boşuna gençleri evlendirmiyorlar çünkü biliyorlar dakika bir gol bir illa çocuk olacak. su testisi su yolunda kırılır, daha ötesi varmı. işte şimdi bana küfür edersiniz ama gebelik olunca hatırlarsınız bir adam böyle böle dediydi haklıymış diye.

 3. 5

  bazen ihtimal çok yüksek olur gebe kalabilirsin. bazen ihtimal düşük olur gebe kalmazsın. işte bu noktada banyoda ne oldu bilmek zor, su ile vücut sıvıları karışıp siz fark etmeden birkaç sperm vajinaya akmış bile olabilir. bazen hiç ummadığımız şeylerden gebelik yaşabiliyor. bence gebelik olmaz gibi geliyor ama hiç kimse size bunu kesin olarak söyleyemez. riskli hareketlerden kaçının rus ruleti oynamayın.

Bir cevap bırakın