hamile kalmak istiyorum parmağımla sperm yerleştirdim

Soru

merhaba, eşim çocuk yapmak istemiyor ama ben deli gibi istiyorum. bu yüzden reglim bittikten 2-3 gün sonra ilişki yaşadık ve peçeteye boşaldı eşim. sonra ben o peçetedeki spermleri önce kulak çubuğuyla vajinama yerleştirdim sonra kalanları parmağımla alıp içime git gel yaptım. gebe kalmak istiyorum acaba gebe kalmış mıyımdır? ayrıca test yapmak istesem bu işlemden kaç gün sonra yapmalıyım ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 2

  teste gerek yok bekleyip göreceksin.. ama çok enteresan bir taktik hiç duymamıştım.. ama şöyle bir durum var.. sağlıklı bir şey olmaz bence.. normal yollarla yaptığında en sağlam ve en güçlü sperm yumurtayı döller.. senin bu yaptığınla doğal olmadığı için sağlam olmayan hastalıklı spermlerin ihtimali yükseliyor.. kocanı içine aldığında öyle bir şey yap ki dayanamasın içine boşalsın bence bir taktik..

 2. 2

  duşuk ihtimal hamilelik ama olmaz diyemeyiz olasılık var. bunu ancak net şekilde 3-4 hafta sonra anlayacak hale gelir. daha önce yapılan testler net olmayabilir. tabi yaptığını sağlıklı değil, hem etik açıdan hem de @davidblack dediği sperm kalitesinin düşmesinden kaynaklı olarak.

 3. 2

  bence böyle şeyler yapmak yerine eşinizi ikna etmeye çalışın. onunla konuşun, düşüncelerinizi duygularınızı çocuk isteğinizi ona doğru bir dille anlatın. eğer aklı selim biri ise sizi anlayacaktır. tabi belki eşiniz de haklı olabilir, şu aşamada çocuk sahibi olmamak istemesinin geçerli nedenleri vardır, doğru bir zaman değildir. bu sebeple olmadık işlerle uğraşmak yerine eşinizle konuşun.

 4. 2

  sıhhi değil ayrıca etik hiç değil… kuvvetle muhtemel hamile kalmayacaksınız ama ihtimal elbette sıfır da değil. tabiat olağan dışı her müdahalede mutasyon hakkını saklı tutar.

 5. 2

  hamile kalsan bile çocuğun sağlıksız olma riski var, aynı zamanda değişik bir yöntem

 6. 2

  yapılmaması gereken bir işlem bu. büyük ihtimalle hamile kalma gibi bir durumunuz olmaz ama diğer yorumlarda belirtildiği gibi kocanızı öyle bir duruma getirmelisiniz ki istemese de içerden çıkmadan boşalsın ve işiniz daha garanti ve sağlıklı olsun

 7. 3

  regl bittikten 2-3 sonra ilişki yaşarsanız bile hamilelik yumurtlama dönemi ne denk gelmez.. ortalama regl dönemi mi ne zaman sa sanki seks yapmak istiyor muş gibi eşini ikna et. ve olmadı şırınga ya çek spermi içine enjekte et, bu arda dediklerim saçma bir tavsiye olabilir 🙂

 8. 3

  gebe kalma oranı: çok düşük bu yöntemle gebe kalınırsa bebeğin mutasyona uğraması olasılığı: kaçınılmaz

 9. 2

  spremleri parmağınızla içeri itmek yerine bir şırıngaya çekip içinize enjekte etseydiniz daha sağlıklı olurdu sanki. bu arada kocanızdan gizli böyle bir şey yapmanız hiçte etik değil.

 10. 2

  siz kadinlardan gerçekten korkulur. hamile kaldınız diyelim eşiniz istemiyor. ne olcak boynunuza mı sarılacak sanıyorsun!iki kişinin istemediği işten hayır gelmez. bu durumda size öfkeden başka bişiy beslemez. sonuçları ağır olur. bunu konuşarak halledin.

Bir cevap bırakın