bitkisel penis serlestirme için kocamın ne yemesi gerekir

Soru

kocam 34 yaşında nerdeyse ayda bir yada iki kere cinsellik yaşayabiliyoruz sertleşme konusunda sorunu var. zararlı deyip hap kullanmak istemiyor ikna edemiyorum. acaba bitkisel olan peniste tam sertleşmeye faydası olan yiyecek varmı, bunları sıkça tüketse sorunu geçermi ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  kızmayın ama bence adamın iktidarsızlık sorunu var, ne yese boşuna fayda vermez. ancak belki haplar iş görür ama onuda kullanmıyoruş. galiba adamın seksle pek ilgisi yok.

 2. 3

  afrodizyak ne varsa yesin işte, nebilim fındık, çeviz, bal, muz, çikolata, avokado, kuşkonmaz, zencefil, istiridye, keçiboynuzu, çilek, havyar, kabak çekirdeği, badem, mesir macunu, ginseng, tribulus, epimedyum, magnezyum falan aklıma gelenleri yazdım umarım işinize yarar.

 3. 14

  Bu sorunun doğru cevabını bir ürolog’da bulabilirsiniz. Çekinilecek bir durum yok. Doktora görünsün eşiniz.

 4. 2

  Senin herifin barut gazı az kalmış epimedyumlu macunlar var isterseniz deneyin şifalar diliyorum.

 5. 3

  merhaba, herkes bir olmaz kimileri cinsel hayatında çok daha aktifken kimileri çok daha yüzeysel olabilirler. bu durum kişinin kendi öz yapısı ile ilgilidir. azdırıcı yiyecek yemekle yada yememekle ilgili değildir. bu sebeple hem eşinizi hem de kendinizi bu konuda çok fazla zorlamayın. beslenmesine dikkat etsin tabi ama bunun yayında çift ilişkilerinde tarafların rolü çok yüksektir. örneğin akşam olmuş herkesi uyku basmış yatağa girmişsiniz bir anda hadi adam gel seks yapalım ben isteklendim olmaz, adam bir şey görmemiş onu tetikleyecek bir şey yok, tahrik edici unsur yok sonra görev yapma çalışıyor ama cinsel arzular görev dinlemez etki yoksa tepkide yoktur. lakin siz 3-5 saat önceden ona cinsel mesajlar vermeye başlarsanız, akşama seni bekliyorum derseniz, gelip geçerken orasını burasını ellerseniz, arada bir öpücük kondurursanız, biraz dekolte yaparsanız erotik şeyler le onu tahrik ederseniz bu süre içinde erkeğin cinsel arzuları artacak yavaş yavaş zirveye çıkacaktır. günün sonunda seksi tahrik edici iç giyim ürünleri ile hazırlanıp odada sere serpe karşısına çıkarsanız ona güzel bir görsel şov yaparsanız işte o zaman arzular zirveden şelale olur akmaya başlar sizde istediğinizi alırsınız.

Bir cevap bırakın