Soru
…bisekseksülmiyim biseksüel kadın biseksüel olmak cinsel kimlik bunalımı erkeklere ilgi duymak grup seks her iki cinse ilgi duymak heteroseksüel değilim iki kadın bir erkek seks kadınlara ilgi duymak lezbiyen değilim Biseksuel oluyorsun bu durumda son zamanlarda bilinc ve sosyalitenin artmasiyla bu durum oldukça fazla ancak toplum baskisi…

Soru
erkekler en çok bir kadında nereye iltifat ederler @iltifatdelisi erkekler nereye bakar iltifat seven kızlar kadınlara iltifat kızların neresi tahrik edici seksi kızlar selamlar, erkekler için aslında iltifat edecek birçok şey bulunabilir. genelde birinci olarak popo ya bakarlar, ikinci olarak göğüs dekoltesi, üçüncü sırt dekoltesi, dördüncü ayak bilekleri ve bacaklar olabilir.

Soru
…lazımsa biri yardımcı olurum, benmi yok yok, izmirde bir arkadaşım var onu yönlendireyim @extory_3131 Merhaba sevgiliniz neden böyle birşey istiyor oturun konuşun anlamaya çalışın @Omerkbts bencede iki erkek iki kadın filan ilginç yani @Omerkbts Merhaba sizlen tanışabilirmiyim iyi geceler @Ekrem bu sorunun sahibi ve kız arkadaşı hiv&#039…

Soru
…2 erkek 1 kız bir kadın iki erkek grup ilişki cinsel eylem karşısında suçluluk hissetme gebe kalırmıyım grup seksten hastalık kapmak hastalık kapar mıyım iki erkek bir kadın kız erkek karışık grup seks üçlü cinsel ilişki para için neler yapıyorlar, yazık kendinizi heba etmişsiniz, bari paranızı alabildiniz mi.

Soru
…başkası ile birlikte olmak başkasını arzuluyorum başkasıyla ilişkiye girdiğini hayal etmek evliyim ama başka kadınları hayal ediyorum ilişkiye girerken başkasını düşünmek ilk yakınlaşma sürekli başka kadınları arzulamak yakin arkadaş erkekler cinsel… …ediyorsunuz sonra evde benim bir karım var eyvah eyvah diyorsunuz evliliğini bir başkası için hele ki iki dakikalık zevk için yıkmayın.

Soru
ayrıca bazı erkeklerde çok isteksiz oluyorlar onları napıcaz @riyaki_aka kadın ve erkek seksi sadece zoraki görevmiş gibi yapıyorlar yaww yapalımda boşalalımda bitsin bu işkence der gibi birbirlerine yaklaşıyorlar. Sanki kadın yatakta bekleyecek erkek üzerine çıkıkıp iki tık tık sonra boşal giyin git gibi olursa olmaz.

Soru
… grup fantazilere bakışı nasıl bir kadın iki erkek grup ilişki biseks ilişki biseksüel erkekler … kızlar soruyor Kadınlar grup sex ister mi Kadınlar grup sex sever mi kızlar soruyor grup seks … biseksüel pasif erkeğin zevk alma duyguları pasif erkek eşini nasıl memnun eder sevgilim aktif olmak … sapkın fantaziler isteyen bireylerin zaten biraz eğiliminden kimliğinden şüphe etmen lazım …

Soru
erkekler bunu neden yapıyorlar, bir erkek kadın kıyafetleri giymekten ne zevk alıyor ? @escape72 her erkek farklıdır ben mesala iki cinsede tamamım sadece mutlu etsin beni o kadar @LuxCrossdresser her kadın kıyafeti giyen erkek gay değildir!