Soru
…bisekseksülmiyim biseksüel kadın biseksüel olmak cinsel kimlik bunalımı erkeklere ilgi duymak grup seks her iki cinse ilgi duymak heteroseksüel değilim iki kadın bir erkek seks kadınlara ilgi duymak lezbiyen değilim Biseksuel oluyorsun bu durumda son zamanlarda bilinc ve sosyalitenin artmasiyla bu durum oldukça fazla ancak toplum baskisi…

Soru
erkekler en çok bir kadında nereye iltifat ederler @iltifatdelisi erkekler nereye bakar iltifat seven kızlar kadınlara iltifat kızların neresi tahrik edici seksi kızlar selamlar, erkekler için aslında iltifat edecek birçok şey bulunabilir. genelde birinci olarak popo ya bakarlar, ikinci olarak göğüs dekoltesi, üçüncü sırt dekoltesi, dördüncü ayak bilekleri ve bacaklar olabilir.

Soru
…lazımsa biri yardımcı olurum, benmi yok yok, izmirde bir arkadaşım var onu yönlendireyim @extory_3131 Merhaba sevgiliniz neden böyle birşey istiyor oturun konuşun anlamaya çalışın @Omerkbts bencede iki erkek iki kadın filan ilginç yani @Omerkbts Merhaba sizlen tanışabilirmiyim iyi geceler @Ekrem

Soru
…2 erkek 1 kız bir kadın iki erkek grup ilişki cinsel eylem karşısında suçluluk hissetme gebe kalırmıyım grup seksten hastalık kapmak hastalık kapar mıyım iki erkek bir kadın kız erkek karışık grup seks üçlü cinsel ilişki para için neler yapıyorlar, yazık kendinizi heba etmişsiniz, bari paranızı alabildiniz mi.

Soru
…başkası ile birlikte olmak başkasını arzuluyorum başkasıyla ilişkiye girdiğini hayal etmek evliyim ama başka kadınları hayal ediyorum ilişkiye girerken başkasını düşünmek ilk yakınlaşma sürekli başka kadınları arzulamak yakin arkadaş erkekler cinsel… …ediyorsunuz sonra evde benim bir karım var eyvah eyvah diyorsunuz evliliğini bir başkası için hele ki iki dakikalık zevk için yıkmayın.

Soru
ayrıca bazı erkeklerde çok isteksiz oluyorlar onları napıcaz @riyaki_aka kadın ve erkek seksi sadece zoraki görevmiş gibi yapıyorlar yaww yapalımda boşalalımda bitsin bu işkence der gibi birbirlerine yaklaşıyorlar. Sanki kadın yatakta bekleyecek erkek üzerine çıkıkıp iki tık tık sonra boşal giyin git gibi olursa olmaz.

Soru
…isteği libido artısıyla olur hormonlarınız tavan yapmış senin cinsel açıdan çok tatmin olmak ve kendinizi ispatlamak için iki erkekle beraber olmak istemeniz normal zaten araştırmalara gore kadınlar birden fazla erkekle ilişkiye girmek istiyorlarmış @kurtlar Porno filmlerde gördüğümüz gibi olmuyor maalesef bazı şeyler.

Soru
…yapılan bir eylemdir bence parayla ölçülemez ama eninde sonunda bulcam erkeksi kadınımi @Donjuan38 internette masal hikaye çok @mistress_eva dediğine katılıyorum bulman imkansıza yakın bir şey. …sanaldan değil de yüzyüze konuşmalısın, iki seçeneğin var ten uyumun olan çılgın bir partner bul ki zaten su akıp yolunu bulur ya da bir bilene ücreti mukabilinde dağıttır…

Soru
cinsellikte tecrübeli erkek yada tecrübeli kadın diye bir kavram varmı @owronex ahlaksız ilişkiler bekaret ne kadar önemli bekareti kaybetmek evlenmeden cinsel ilişkiye… …öyle olursa ya böyle olursa diye endişeye gerek yok, çünkü eşinde senin gibi acemi, iki acemi birlikte yapa yapa keşfederek bu yolu yürümenin tadını yaşayacaksınız.

Soru
…istiyorum aldatmaktansa birlikte olsun nasıl söylerim Aramıza erkek almaya nasıl ikna ederim @berusa83 3lü seks erkek almak grup seks grup yapmak iki erkek bir kadın kocamı nasıl ikna ederim tek kadın almak üçlü yapmak selamlar, tüm bu dedikleriniz gayet karmaşık konular.