kadınlar bir erkeği istediğini nasıl belli eder

Soru

merhaba arkadaşlar, 40 yaşındayım. 8 yıllık mutlu bir evliliğim var. her açıdan eşimden çok memnunum. bir ofiste çalışmaktayım. 3 ay kadar önce benden 12 yaş genç bir bekar bayan yanımızda çalışmaya başladık. sevgilisinin olmadığını yalnız yasadığını öğrendim. arkadaşlığımız giderek gelişti. kendisine ehliyet sınavı öncesi direksiyon dersleri vermemi araç kullanmayı öğrenmesine yârdim etmemi istedi. bunun üzerine benim aracım ile tenha yerlerde direksiyon eğitimimize başladık. bir seferinde bana dersten sonra bireyler içelim dedi ve kendisi meyve suyu ile votka aldı. 1-2 kadeh derken 70 cl votka bitti. birden göz göze geldik ve ben onun dudaklarına doğru eğilince geri çekildi. şaşırdım, özür diledim. isterse eve bırakabileceğimi söyledim. hayır hayır dedi. biraz daha oturup müzik dinledik ve gece olmadan evine bıraktım. eve. giderken beni yanağımdan öper gibi yapıp dudaklarının ıslaklığını dudak kenarımda hissedecek şekilde öptü. benim sorum şu, sizce ne yapmalıyım ? onunla çalışma arkadaşıyım ve kalbini kırmak istemiyorum. ayrıca onu da çok istiyorum. eşimle birlikte olurken bile onu düşünmeye başladım. sizce beni gerçekten istiyor mudur, ben anlayamadım ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 6

    erkekler cinsel açıdan zayıftır. siz kızla gidip tenha yerlerde direksiyon eğitimi veriyorsunuz bunu kabul ediyorsunuz sonra evde benim bir karım var eyvah eyvah diyorsunuz evliliğini bir başkası için hele ki iki dakikalık zevk için yıkmayın. eşinizle birliktelikte bile onu düşünüyorsanız sizin durum vahim. eşiniz öğrenir yada hissederse ilişkiniz açısından hoş olmayabilir.

  2. 3

    8 senelik evliliğinizin ve eşinizin her durumundan memnunken aklınıza başka birisinin ihtimalini nasıl getiriyorsunuz ki? direksiyon dersinden ya da oturup bir şeyler içtiğinizden eşinizin haberi var mı? haberi yoksa zaten yanlış bir şeyler yapıyorsunuz demektir. bu kişi sizi istiyorsa karınızı aldatmaya ve evliliğinizi yıkmaya hazırsınız demek ki. siz çok yanlış yoldasınız, karınızın üzülebileceğini düşünmeyip 2 günlük kadının kalbinin kırılabileceğini düşünüyorsunuz. biran önce bu düşüncelerden kendinizi ya arındırın ya da eşinizi aldatılmış durumuna sokmadan evliliğinizi bitirin.

Bir cevap bırakın