neden kadınlar hep isteksizken erkekler hep istekli oluyor

Soru

slm 10 yıldır evliyim eşimle tanıştığımızdan beri hep cinsel olarak isteksiz heyecanı yok. tamam hakkını vereyim bir güne bir gün sek yapmayalım demedi isteksiz olsada beni yolda bırakmadı ona birşey diyemem. ancak benim kafama takılan nokta hep isteksiz olması, ben davet etmesem hiç cinsellik istemez aramaz sormaz, insan bazen azar yahu. aksine bende çok fazla istekleniyorum. tamam işte ne var bunda karınla işini görüyormuşsun daha ne istiyorsun diyeceksiniz. ben oda zevk alsın oda isteklensin istiyorum, o isteksiz olunca görev yapar gibi oluyor, benimde kafama takılıyor aradığım heyecanı tutkuyu bulamıyorum. sanki kuru kuru seks yapıyoruz. doktora gidelim sende bir sorun var hep insan isteksizmi olur diyorum, hayır bende bir sorun yok sen çok kuduruksun diyor. yine tatsız tuzsuz seks yapmaktansa pono izler mastürbasyon yaparım daha iyi diye düşünmeye başladım. ne oluyor bize. tüm kadınlar böyle isteksiz mi, peki ya hep erkekler benim gibi istekli mi ?

Cevaplar ( 5 )

  1. hayır canım ne alaka, katılmıyorum. kadınlarda istekli ve azgın oluyorlar ama erkekler gibi bu durumu her yerde herkese karşı ilan edecek halimiz yok, seks konusunda erkeklere göre daha çekingen davarnıyoruz hepsi o. ayrıca bazı erkeklerde çok isteksiz oluyorlar onları napıcaz

  2. kadın ve erkek seksi sadece zoraki görevmiş gibi yapıyorlar yaww yapalımda boşalalımda bitsin bu işkence der gibi birbirlerine yaklaşıyorlar. Sanki kadın yatakta bekleyecek erkek üzerine çıkıkıp iki tık tık sonra boşal giyin git gibi olursa olmaz. Önce bir çiftler göz göze gelsin birbirleriyle ten teması konuşma olsun ki her ikiside birbirinden seks yaparken keyif olsın

  3. Ben bu yuzden boyle kizdan ayrildim. Kiz sanalda tam bir geysa gibi reele gelince kezban oluyordu ev bos olur hic umrunda olmaz gidim bulusum görüm tabi ki heran he blsmada seks olmaz ama bulusmadayada vakti oldugu halde sknde degildi hic. Cikalim bir yerde oturalim konusalim zorlamayla gelirdi. :))

  4. selamlar, cinsel istek durumu kişiye göre değişken olabilir, genelleme yapmak pek doğru değil. ayrıca baz kişilerde gerçekten hormonel olarak eksiklik olabilir. düşük libido sebebi ile cinsel olarak daha isteksiz olmaları mümkün. bunun için pek bir şey yapmak mümkün değildir. tedavi yoktur, çünkü bu bir hastalık değil kişinin kendi genetik normalidir. öyle ki aseksüel, yani hiç seks yapmayan kişiler de vardır. sizin de bu noktada eşinizi anlamanız onun bu halini anlamanız gerekli. üstelik demeniz o ki isteksiz olmasına rağmen sizi reddetmiyor olabildiğince sizi mutlu etmeye çalışıyormuş. artık sizde orta yolu bulmaya çaba gösterin, cinsel duygu düşüncelerinizi biraz dizginleyin, kimi zaman kendini akışa bırakmak kontrolü zor durumlara yol açar. eşinize bu kadar tepkili olmayın, her şey cinsellik değil, ayrıca cinsellik yaşarken de olumsuz düşüncelerle kendinizi demoralize etmeyin. pozitif bakın mutlu olmayı bilin.

Bir cevap bırakın