iki kadın arasında kaldım kararsızlık yaşıyorum

Soru

merhaba, aslında bu tip ilişkiler kimsenin tasvip etmediği yanlış şeyler ancak bilerek kasıtlı kötü niyetli olarak düşünmedim. spontane şekilde gelişen bir durum ortaya çıktı. ilk önce azgın sevgilimle tanıştım, enerjimiz bir birini çok tutuyor, cinsel manada zirvede birisi, beni de çok yoğun şekilde etkiliyor. süper şeyler yaşıyoruz. daha sonra hiç hesapta yokken çalıştığım markette bir başkası ile basit iş arkadaşlığı seviyeli saygılı bir durumda iken birden sanki sevgili olduk. bu kişi diğerinden farklı olarak cinsel konularda epey soğuk ve isteksiz, lakin duygusal, vefalı çok zeki ve becerikli. ben hasta olduğumda sapık sevgilim halimi bile sormazken bu kişi bana çorba getirdi. böyle böyle 1 yıldır ilişkimiz devam ediyor. şimdi ben pişmanlık yaşıyorum birinden ayrılayım diyorum, bir yanda beni çok etkileyen seksapel bir bayan ama seks dışında bir hüneri yok. diğer yanda cinsellik dışında her yönden başarılı biri. ikisini birleştirip tek biri yapabilsem 🙁 olmuyor bende seçemiyorum. hep erteliyorum günler geçiyor artık kendimden de nefret ediyorum. ne olur bir fikir verin ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    kesinlikle vefalı hanımefendiyle devam edin. seksle nereye kadar?saygı sevgi ömür boyu lazım olcak

  2. 3

    bende kesinlikle @kagan34 katılıyorum, çünkü cinsellik azgınlık kudurukluk bir yere kadar, sonunda her şey durulduğunda yaşamaktan hiçte keyif almadığın biri ile baş başa kalabilirsin. bu sebeple cinsellikten uzak olan bayanı tercih edin, hem birde nerden biliyorsunuz cinsellikten çok uzak olduğunu, belkide saygıdan ve aldığı ahlaki terbiyeden dolayı bu konuda size mesafeli duruyordur. belki bu başarılı kadının içinde gizli ve tutkulu bir aşık vardır.

  3. 3

    hayat gelecekte ne sürprizler yapar bilinmez ama sanki anlattıklarınızdan sırf cinsellik için birlikte olduğunuz kadından ayrılıp diğeri ile bir gelecek kurmanızın daha iyi olabileceğini düşünüdüm. tabi herkese göre düşünce farklı olabilir, son noktada seçim yine sizin.

Bir cevap bırakın