iki erkekle cinsel ilişki yaşadım

Soru

slm ben bir hata yaptım bu konuda kendimi çok kötü hissediyorum. porno sitede dolaşırken biriyle tanıştım bu zengin ve biseksüel adamın para teklifini kabul ettim. 2 erkek 1 kadın olarak seks yaptım. o gece birazda fazla alkol aldım sabah iki erkeğin arasında uyandım her yerimde sperm vardı. hemen ertesi gün hapı aldım. prezervatif kullanıyorduk ama sonra ne oldu bilmiyorum. şimdi hem hamile kalmaktan hem de hastalık kapmaktan korkuyorum. midem bulanıyor kendimi iğrenç ve pis hissediyorum. defalarca duş aldım 3 gündür evden çıkmıyorum ruh halim bozuk. olayın hiç bu kadar olacağını düşünmedim altı üstü biraz oynaşırız demiştim. gebelik ve hastalık konusunda risk var mı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  para için neler yapıyorlar, yazık kendinizi heba etmişsiniz, bari paranızı alabildiniz mi. sonuçta korunmadıysanız, ortada da korunmadığınıza ilişkin emareler varsa hem gebelik riski hem de hastalık kapma riski vardır. olan olmuş artık hayıflanmanın anlamı yok bu noktadan sonra çok dikkatli olmanız, bi daha para için pis işler yapmamanız gerek. birde alkol almanın zararlarını görmüş oldunuz.

 2. 5

  tabi ki hem hamilelik hem de hastalık riski bulunuyor. artık olan olmuş, öncelikle ders almış olmanız çok önemli. diğer konularda ne olacağını zaman gösterecek. bundan sonra umarım bu pişmanlığınızı unutmaz, kendinizi bu tarz ilişkilere bulaştırmazsınız.

 3. 2

  bu çok yanlış bir şey. hele arkadan aldıysan yırtılma vs olabilir ileride büyük aptesini tutamabilirsin. böyle şeylere bir daha bulaşma çünkü bunu yaparsa cuckold, swinger gibi şeyler de isteyebilirsin. ayrıca tanımadığın kişilerin temizliğe dikkat edip etmediğini kiminle düşüp kalktığını bilemezsin.

 4. 3

  yani sonuçta bunu bilerek ve isteyerek girişmişsin sen bu işe… ilişki üzerinden 24 saat geçmeden ertesi gün hapı kullandıysan hamilelik konusunda herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. hamile kalmazsın ama hastalık kapma konusunda biz bişey söyleyemeyiz. doktora gidip kan tahlili vermen gerekir… canını sıkma zamanla unutursun, alışırsın zaten

 5. 6

  yok artık ne yaptınız, insan para için bunu kendine yapar mı, sonrada birde utanmadan gelip bunu yaptım diye yazar mı ? gerçekten bir kadın olarak sizi kınıyorum. kötü örnek oluyorsunuz, hepimizi karalıyorsunuz. sonra ekeklerin aklında kadınlar para için her şeyi yapar fikri oluşuyor. pisikoloğa gidin yardım alın, yaptıklarınız hiç normal değil farkında değilsiniz.

Bir cevap bırakın