kadınlar kendisine pasif olan erkek hakkında ne düşünür

Soru

merhaba, ben partnerimle her türlü ilişkiyi yaşamaya meyilli bir insanım. bugüne dek hep dominant olsam da ara sıra köle fantezisi yapmaya, hatta kadına pasif olmaya giden düşünceler çok hoşuma gidiyor. bugüne dek popomu kimseye elletmedim ama oradan zevk aldığımı biliyorum benim merak ettiğim şey şu. bir kadın, erkeği ayda bir ona köle, pasif olursa bunu sever mi? 1. 90 boyunda, yapılı, karizmatik kel denilebilecek bir insanım ve beni hep güçlü erkek yerine koydukları için beraber oluyorlar. bunu istersem kadın benden uzaklaşır mı ?

Cevaplar ( 12 )

 1. 4

  zaten cevabını kendin veriyorsun. kadınlar beni güçlü erkek yerine koydukları için beraber oluyorlar diyorsun. eğer ki sen bunun için sana gelmiş bir kadına bunları söyersen senden uzaklaşacak bakış açısı değişecektir. seninle ilgili düşünceleri hiç olumlu olmayacaktır. lakin daha en baştan ben biraz zevk adamıyım, her türlü seviyorum gibi bir motto ile başlarsan o zaman karşındaki kişiye bu tip beklentilerin normal gelebilir.

  • 4

   @kuvars21 ben de dediğiniz şeyden korkuyorum. sıkıntı şurada ki hem zevk adamıyım, hem güçlü erkeğim. bu beni kötü bir çelişkide bırakıyor. yatak odasında olan yatak odasında bırakabilen bir partner şart gibi duruyor.

 2. 5

  bende herşeye açık biri olarak hiç düşünmedim böyle bir şeyi ama dediğin gibi dominant biriyse hoşuna gider bence

 3. 4

  eğer ki bu konuda bodoslama açılayım dersen yada ne istediğini söyleme gazına gelirsen tamda herkesin dediği gibi ne diyor bu adam, kendini bozdu, gizli gay mıdır nedir diye düşünüp kadın senden uzaklaşacaktır. eğer ki böyle bir şey istiyorsan böyle heyecanların varsa o zaman yatırım yapacaksın. konuyu dolaylı yoldan gündeme getireceksin. nomral seks yaparken her iki kişide zevk alır, pegging fantazisinde zevk alan taraf sadece erkektir, kadın bu aşlamada boşta kalır. tabi kafa boşta kalınca düşünmeye kurmaya başlar bu durumu garipser yadırgar. ancak eğer oda aynı anda bundan zevk alıyorsa o zaman bunları düşünmeye vakti olmaz, kendi aldığı zevk ile senin aldığın zevki aklında bağdaştırır, zevke odaklanır. püf nokta çift taraflı kemersiz strapon alman ve ilişkide bunu kullanman. bu sadede aynı anda hem kadın hem de sen zevk alırsın böylece kimse boşta kalmıyor, görev yapmış gibi olmuyor. ben bu kemersiz çift taraflı strapon dildoyu çok kişiye önerdim, hep alanlar sonra sayende azayip şeyler yaşadık, yılladır hayal ediyordum ama korkuyordum bilseydim çok daha önce yapardım bunu dediler. eğer ki cidden bunu yaşamak istiyorsan mutlaka başlangıcı bu şekilde yapmalısın. diğer türlü sana diyeyim imkansız.

  • 5

   merhaba. uzun açıklamanız için teşekkürler. ben size mesaj atamıyorum, rica etsem cm atar mısınız? özel bir şey sormak istiyorum. (kendim hakkında özel)

 4. 2

  bence iyi düşünmez, hiç o toplara girme derim ben. eğer partnerinden hoşlanıyorsan tabi. kaybetmeyi göze alabilirsen teklif edersin. bizim kadınların geneli erkek gibi erkek ister. yatakta maço olsun ister en azından.

 5. 6

  merhaba, benimde sormak istediğim bir şey var, bu zamana kadar hep kadınlarla ilişki yaşadım yani gay falan değilim fakat bazı videolarda kadının erkeğin anal bölgesini yaladığını elle okşayıp parmakladığını vs gördüm sonrasında bende kendi kendime yapmaya başladım fakat yeterli olmuyor yani bir kadının bana oral esnasında anal bölgemi yalamasını parmağıyla uyarmasını istiyorum sizce bu normal bir durum mu ?

  • 2

   evet normaldir. erkeklerin g noktası anal bölgenin içinde bulunur. yani prostattan zevk alması normal.

  • 5

   cinsel beklenti ile ilgili bir durum. mesele zevk almak değil bunu yapmayı istemekle ilgili, sonuçta herkes cinsellikten zevk alıyor lakin zevk alıyoruz diye sınırsızca her şeyi yapmıyoruz. sizin bu açıdan değerlendirerek karar vermeniz lazım. zevk alıyorum deyip gay olabilirsiniz, zevk alıyorum deyip 5 kişiyle gurup yapabilirsiniz, zevk alıyorum deyip kestirip kadın olmak istiyorum diyebilirsiniz, hatta zevk alıyorum deyip sadistçe davranıp insanlara zarar verebilirsiniz. normal olması gerekeni referans alın, bakın yaptığınız normale göre normal mi ona göre kendinize ve topluma göre nasıl buluyorsanız buna göre yaşayın. yoksa kimsenin ne olduğu seçimleri falan umurumuzda değil. bu tip şeylerinde gideceği yol bellidir, yalamakla parmaklamakla kalmaz sonunda biseksüel pasif olma eğilimi oluşabilir, bununda bilincinde olmalısınız. bu arada @Griadam sorusuna da kısa bir cevap vermek gerekirse, kadınlar yanında erkek gibi erkek olasını tercih ediyorlar. kendinden daha yumuşak eylemler beklentiler içindeki erkeklerden şüphe duyuyorlar. belki zevk meselesi olarak değerlendiriyorsunuz ama kadın bunu ya ilerde bu adam gay falan olursa diye endişe ediyor, o sebeple ne idiği belirsiz bu adamdan en iyisi uzaklaşmak riske girmemek doğrusu diye düşünüyorlar. bu açıdan piyasada onca erkek varken ne diye riskli olanına bel bağlayayım, başka birini bulurum diye düşünmeleri de normal yani.

  • 7

   bende sizin gibiyim buna rimming deniliyor sanırım, hiç yaptırdınız mı bunu bir kadına veya transa?

 6. 2

  benim basıma geldi bu söyledigin, büyük bir hayal kırıklıgı olmuştu !

 7. 2

  bende bunu denemek istiyorum ama bir türlü işleme giremedim:)

Bir cevap bırakın