eşimle fantezi olsun diye aramıza üçüncü bayan almayı düşünüyoruz

Soru

öncelikle 2 erkek bir bayan katiyen ikimiz de istemiyoruz. sadece 2 bayan 1 erkek olacak şekilde. Ve beni seks yaparken izlemek istiyor sadece. Ya da izlemekten öte de gidebilir. Birbirimize güvenimiz de tam. Acaba kafamı kurcalıyor böyle bir şey bize zarar verir mi ?

Cevaplar ( 16 )

 1. bu tür eğilimler yada hayaller zaman geçtikte artmaya tatminsizlik duygusu ile daha fazlasını istemeye doğru gider. kabaca bir kere ne olacak deneyelim dersiniz, rahat dırmaz bir daha denersiniz. 3-4-5 sayılar artmaya başlar. bu sefer tatminsizlik daha çok bastırır birde erkek alalım kadın aldık bişi olamdı birde onu deneyelim dersiniz. emin olun garanti denersiniz. bunlar yetmez, hadi ortaya karışık gruplar denemeye başlarsınız. lez trans gay denemediğiniz kalmaz, bu süreçte gönülüz başka şeylereye kayar aranız bozulur. üstüne fark etmeden hastalıkta kaparsınız. öyle bir u dönüşü olur hayatınız zevk içinde giderken bir anda azaba döner çıkış bulamazsınız. anlayacağınız bu düşünceler yanlış, eylemler hayli riskli, sizinde dediğiniz gibi kısa bir zevk için tüm hayatınızı mahvetmeye değmez. yine keyfiniz bilir ne kadar ben sakın yapma desemde genelde insanlar dinlemiyor herkes hayalinin peşinden gözleri kapalı ateşlere doğru koşuyor.

  • Haklısınız belki ipin ucu kaçtı mı tutması zor olabilir. Ama birbirimizi tanıdığımız için farklı türlü şeyler deneme niyetinde değiliz. Sadece 2 bayan 1 erkek olacak şekilde kalacak bundan eminim. Belki dediginiz gibi bir kaç sefer daha olur bu. Insan durmasını biliyorsa sıkıntı yok. Sadece fantezi işte.

 2. Ya şöyle digim ilişkinizi ateşlendirebilirde yada ortamı yakıp kavurup harabe ye de çevirebilir nasıl yani dersen ilerde oda bi erkek le olmak isterse yani 2 erkek 1 kadın olmasını isterse bide ya 2 ncı gelen bayandan cinsel anlamda daha çok tatmin olursan daha çok ten uyumu olursa neyse ben senin yerinde napardim iki tarafta okeyde veya her neyse suyu akişına birakirdim

  • Ilerde öyle bir şey olması zor ihtimal. Ikimiz de birbirimizi tanıyoruz. Sadece fantezi olsun diye. Suyu akışına bırakmıyoruz durmasını bilmeli insan ki o zmn hayvandan farkımız olsun.

 3. zaten sürücülerde de ne olduysa hep kendini birşey sanan yanlış öz güven pompalayan insanlardan oluyor. yok tutarım dururum frenlerim sağlam diyenler hep kendilerinie güvendiler ama unuttular ki yolda bir faktör, onlar ne kadar frene bassalarda illa kayıp kaza yaptılar. buradan anlamanız gereken tüm düşünceleriniz yanlış, kendimi tutarım salvolarınızda yanlış göreceksiniz hiç biri işe yaramayacak burada sitede denilenler bir bir başınıza gelecek. bu benim iddam değil sonuçta ne olacağı ne yaşayacağınız hiç umurumda değil, lakin bir kişi bile olsa yanlıştan döndürdüğüm oda iyi birşeydir. lakin yol sizin keyif sizin istediğiniz gibi bataklığa girebilir boğulabilirsiniz. unutmayın tarihte birçok kişi aşırı egolarının y anlış öz güveninin kurbanı oldu.

  • Hanfendi teşekkür ederim iyi niyetiniz için. Elbette ki burda egolu insanlar da çoktur lakin benim ki ego değil. Araba sürüyoruz diye tedbiri elden bırakırsak ne kdr güzel kullansan da gelir kaza seni yine bulur. Hiç kaza yapmayan yılların şöferleri de var. Benim burda ki sorumun amacı farklı bir yerlere kayma değil boyle bir durum da ilişkimizin gideceği yoldur. Ilginiz için teşekkürler.

 4. hayat böyle değil, hayat sevdiğini başkaları ile paylaşmak değil, duygularını sadakatini ortaya karışık eğlencelerde harcamak değil. bu gelecek değil yanlış bir düşünceden ibaret. siz çiçekli ağaçlı ter temiz bir yolda yürümek yerine, kanalizasyonda yürüsem nasıl olur diye soruyorsunuz ? sizce nasıl olur ? bölye iğrenç kokuşmuş bir gerden yürümek kabul edilebilir bir yolmudur. bir erkek yada bir kadın partnerinden bunu talep ediyorsa onun sadakatinden sevgisinden bağlılığından şüphe ederim, bildiğin hakaret kabul ederim. lakin dünyada her türlü insan var, elbette illa o kara tirene de binecek bulunacaktır. ha siz ha başkası, seçimlerinizle hayatı daha güzel yaşanır yapabilir yada kendiniz için zorlaştırabilirsiniz. that’s your choice !

  • Teşekkür ederim yorumunuz için. Geçici bir şeytansı bir dürtü sanırsam ki bu. Ya da benm abartmam. Hepinize teker teker tekrardan teşekkür ederim. Iyi günlerde kalın.

 5. herkes zaten diyeceğini demiş, ben şunu öğrendim cinsellikte hayaller renkliliği sağlıyor. hep aynı düz cinsellik olmuyor bir süre sonra tıkanıyor yoruluyorsun. bence ister 3. ister 5. ister gay trans hayal edin, isterseniz kırbaçlanmayı eğer eyleme dokme niyetiniz yoksa bunlar kontrollü o anlık küçük ateşleyici hayaller ise bunları kurgulamakta sakınca yok. lakin iradeniz zayıfsa düşündüğünüzü hemen eyleme dokmeye meyilli biri iseniz bunlardan kaçının. diğer türlü sizi etkilemeden olacaksa hayal dünyasında heyecan aramak maksadıyla niye olmasın.

 6. Eşinizle aranizdaki bağ zayıflayabilir. Eğer böyle birşey deneyimlemek istiyorsanız önceden iyice düşünün.

 7. eşinle bu tarz ilişkilere girme al yanına başka bir bayan arkadaşını onunla 3 lü yada 4 lü grup yap. eşinle yaparsan zamanla aranıza güvensizlik ve tatminsizlik duyguları girer bence eşinle yapma … çünkü eşinle bir ömür beraber olacaksın yarın bir gün bir erkeğe baktığında acaba onumu istiyor bunu mu düşünüyor diye aranıza güvensizlikler başlayacak ( senin içinde eşin içinde ) uzak durun…

 8. Zamanla başka versiyonları çıkabilir ortaya o yaptı ben neden yapmayayım diyebilir

 9. bir senaryo da ben yazayım. eşin 3. kadını daha çok zev aldığını düşündü ve aklının bir kenarında bu duruyor. yarın bir takım sağlık sorunları ile isteğin azaldı ve eşinle birlikte olmak istemiyorsun. eşinin ilk aklına gelen ne olur, ne olması gerekir.

Bir cevap bırakın