erkekler en çok bir kadında nereye iltifat ederler

Soru

Ben kendi fiziğimi normal bulan biriyim. Fakat en çok bu zamana kadar karşılaştığım insanlar dudaklarımı ve ses tonumu beğendiklerini söylüyorlar. Sırt dekoltesi giydiğimde sırtımı çok beğeniyorum. Her kesin kendine has cazibesi vardır. Herkes mankenler kadar güzel olmasak da, başkalarının çekici bulduğu bir yönleri vardır . 25 yaşında olan bir genç kız için erkekler en çok neye iltifat ederler.

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    selamlar, erkekler için aslında iltifat edecek birçok şey bulunabilir. ama erkekler iltifat etmeyi beceremezler. neyden etkilendiklerini partnerlerine söyleyemezler. kafa yapıları ilkel seksüalite ye çalışır. kadın duygularını anlamaktan, yeri geldiğinde minik güzel iltifatlarla kadını mutlu etmeyi beceremezler. bunu yapmak istemediklerinden yada bencil olduklarından değil. erkeğin doğası genetik yapısı bu, beklentiye girip hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. ayağınızdaki çoraptan, topuklu ayakkabıdan tutunda üstünüzdeki giysinin dekoltelerine, hatta saçınızdaki tokanıza kadar her şeyden etkilenebilirler. tabi her erkeğin etkilendiği şey farklı ve değişik olabilir. genelde birinci olarak popo ya bakarlar, ikinci olarak göğüs dekoltesi, üçüncü sırt dekoltesi, dördüncü ayak bilekleri ve bacaklar olabilir. genelleme bu şekilde siz kendinizi iyi hissedin, nereden hangi bölgeden erkeklere bir pas atarsanız oradan bakar pası yakalarlar. tabi böyle dedik diyede teşhirciliğe başlamayın.

  2. 6

    erkekler kadınların en çok kullandığı iltifat kelimesi sen çok güzelsin çok çekicisin çok seksisin gibi kelimelerdir ayrıca daha da aşık olduğu bir kadına erkek sen benimsin biz birbirimize aidiz sen artık hep mutlu olacaksın çünkü ben varım vb sözler söylerler bu dediklerini pek çoğu lafta kalsada insan mutlu olur yaaa

  3. 4

    erkek için kızın yüzü güzelse kâfi. erkek ona güzelsin der hatta pek çok kez yüzün çok hoş diye bunu vurgular. ama ayağı saçları vs bakımlıysa onlara da iltifat eder. ilk yazan arkadaşın dediği gibi artık nereye baktıysa ya da denk geldiyse orayı metheder diyelim.

Bir cevap bırakın