seks kadınların erkeklere sunduğu bir hizmet midir

Soru

slm erkek arkadaşım sürekli cinsel olarak aktif. birlikte yaşıyoruz, gecesi sabahı öğlesi yok sürekli penisi içimde duracak neredeyse. bunun dışında sürekli elle taciz, erotik sözler, cinsel temalı hareketler. yeter ya seks oyuncağı mıyım ben keseri bak şeyini diye azarladım geçen. ne dese beğenirsin, senin görevin beni mutlu etmek doyurmak, en iyi şekilde erkeğine hizmet etmek diyor. öyle 2 seviştik diye yorulmak yok bunu gördün mü bak yine dik duruyor, senin bütün işin bunu indirmek sakinleştirmek diyor. kendine eskort tut o zaman ayrı ev tutup kaçacağım bak diyorum, tamam ayrılsak da yine gel seks yapmaya aşk başka seks başka diyor. cidden kadının görevi erkeğe seks hizmeti sunmak mu ? erkekler bizi böylemi görüyor ? cinsel tatmni oyuncağı ? hı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  senin adamın derdi sabah öğle akşam içinde bırakmak. sevgili mevgili muhabbeti değil pek o. ayrılsakta gel düzüşelim nedir yahu. fuck body yapmış o seni.

 2. 4

  aklını seksle bozmuş bir adamın saçma ve tuhaf savunmasına konu olmuşsunuz. ilişkilerde kadının erkeğe değil eşlerin birbirine sorumluluğu vardır.

 3. 2

  sex kadın ve erkeğin birbirine olan arzularını zevklerini yerine getirme eylemidir erkeğin kadına boşalması ise neslin devamı için önemlidir kesinlikle saygı ve sevgi çerçevesinde olmalı bütün eşlerin birlikteliği

 4. 4

  bu işin seksle değil karakterle alakası var. kocan olsa yine böyle diyemez. böyle birinden bu saatten sonra ne kadar zevk alırsın orası belli. ama sen kendini kullandırmaya devam etmek istiyorsan buyur.

Bir cevap bırakın