kocam aramıza bir kız almak istiyor sonrasında erkekte almak istermi

Soru

eşimle farklı cinsel fanteziler denemek için aramıza üçüncü kişi olarak bir bayan arkadaş istiyoruz daha sonrasında eşim senin isteğinle başka birini aldık sıra bende deyip üçüncü kişi olarak bir erkeği ister mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  değişik fantazilere başadınız mı bir daha tekrar normal şeylere dönmeniz zor. çünkü buna alışınca diğer türlü zevk alamadığınızı düşünmeye başlarsınız. erkekler genelde önce araya kadın alalım derler bir süre böyle devam eder. sonra tatminsizlik duygusu oluşur trans alalım, cd alalım falan olur sonra bakarsın yakışıklı tek erkek alalım denir. ortaya karışık şeyler olmaya başlar sonunda rayından çıkar, başınıza belalar musibetler gelir. keyfiniz bilir istediğizi yapın ama bana sorarsanız aranıza hiç kimseyi alamyın fantazilerinizi kendi içinizde istediğiniz şekilde yaşayın.

  • 3

   %100000000000 katılıyorum. Bu işlerin sonu hep bi pislikle kesin biter basinize gelmedik sorun kalmaz. Ama arkadaşında dediği gibi kendi keyfiniz bilir. Ama bizim önerimiz pişmanlık duymadan vazgeçmeniz

 2. 4

  grup işleri, ortaya karışık işler, çiftlerin dışındaki kişilerle cinselliği paylaşmak beter sonuçlara sebep oluyor. şahsen ben hiç tasvib etmiyorum bu tür şeyleri. çiftler bir birine ne yetmiyor anlamış değilim.

 3. 2

  yorum yazan arkadaşlar hepiniz yorumlarınızda o kadar haklısınız ki sizlere kesinlikle katılıyorum

 4. 4

  neden erkekler sürekli artan dozda cinsel eylemler istiyorlar anlamış değilim. eşiyle ne eksiği varki 3. kişi istiyor. demek ki bir birlerini sevmiyorlar gözden çıkarmışlar ne olursa olsun modunda, kıskanmıyor önemsemiyor en önemlisi böyle bir istekte bulunuyorsa artık dever vermiyor demektir. sizde size değer vermeyen önemsemeyen biri ile sadece cinsellik diye bir arada durmaya devam mı edeceksiniz. bu gün böyle şeyler düşünen bozuk düşüncedeki insanın yarın sizi arkadaşlarına da pazarlamayacağını nerden bilebilirsiniz. kadın yada erkek bence 3. kişi teklifi yapan kişiye güven olmaz hayat paylaşılmaz, resmen kişiye karşı aşağılayıcı bir teklif.

 5. 5

  böyle şeylerin cinsel hayatla minsel hayatla uzaktan yakından alakası yok. boşanın gitsin. çünkü bu kişi başka sapıklıklar da isteyecektir. zararın neresinden dönersen kârdır.

Bir cevap bırakın