Femboy Test, Femboy Flag, Femboy Hooters ve Daha Fazlası

Femboy Test, Femboy Flag, Femboy Hooters ve Daha Fazlası

Geniş bir konu olmasına rağmen ne yazık kendi dilimizde kaynak bulmak epey zor, herkes bir trendin peşine takılmış detaylarını bilmeden kendince bir tarz benimsemiş gidiyor. Merak edenler ise internete araştırıyor ne yazık dil bilmeyenler bu aşamada çok fazla bir bilgi edinemiyor. Bu aşamada femboy konusu ile ilgili sıkça telaffuz edilen kelimeleri ve anlamlarını açıklamaya çalışacağım.

Femboy Test : Bir çok birey bunu aratıyor, çünkü femboy konseptinin temelinde görünüm ve kıyafet olsa da diğer görünmeyen güzünde sahip olunması gereken kadınsı düşüncelere dayanan bir ruha eğilime sahip olmak gerekiyor. İşte bu noktada bireyler kendi düşüncelerini değerlendirme ihtiyacı duyuyorlar, kendilerini sorgulayıp acaba ben neyim, femboy mı, cd mi, sissy mi falan derken bu değerlendirmeyi bir türlü netleştiremiyorlar. İşte bu konudan hareketle bazı sitelerde soru ve cevaplarla hazırlanmış anketler var, bu anketlerde doğru cevap diye bir seçenek yok, siz kendinize yakın seçeneği seçiyorsunuz ve en sonunda seçimlerinize göre yapay zeka tabanlı algoritmalarla sizin eğiliminiz ne yönde nasıl bir ruh haline sahipsiniz diye size söyleyebiliyor. Tabi sonuçlar kesin mi ve ne kadar güvenilir tartışılır, muhtemelen sizin duymak istediğinizi söyleyen bir yapıda diye düşünmüyor değilim.

Femboy Hooters : Bakıyorum da herkes bu ne diye arıyor soruyor, giyim markası sananlar var lakin işin doğrusu, femboy konseptini benimseyen ve femboyların garsonluk yaptığı servis verdiği yeni fast-food/restoran zinciri. Femboy sevenler sevmeyenler, içeride ne var merak edenler, hatta çalışanların sadece garsonluk yaptığını unutup partner aramaya gidilen yeni bir yer. Muhtemel tutulmasından dolayı benzer kopyaları çoğalabilir.

Femboy Flag : İlk defa femboy bayrağı, lgbt bayrağından hareketle 2017 yılında oluşturuldu ancak kimin tarafından yapıldığına ilişkin net bir bilgi yok. Bayraktaki renkleri açıklamak gerekirse, açık mavi, femboydaki genç erkekliği ifade eder. Aynı zamanda kişinin cinsiyet kimliğinin erkeksi kısmıyla güçlü bir bağ hissetmediğini gösteren bayrağın ortasında tek bir açık mavi şerit vardır. Yine bayrağın altındaki ve üstünde iki pembe çizgi de kadınlığa, kızlığa veya başka bir şekilde dişilğe atıfta bulunur. Genellikle femboylarla ilişkilendirilen ilk şeydir kadınsı/erkeksi giysi veya davranış. Açık mavi etrafındaki beyaz renkli çizgiler transseksüelleri, hatta ikili olmayanları ve diğer femboyları temsil ettiği kabul edilir. Arama motoruna Femboy Flag yazarsanız bayrağın renklerini ve şeklini görebilirsiniz.


Femboy konusunun devamı:

  1. Femboy Nedir, Fem Boy Ne Demek Açılımı
  2. Femboyluk Ne Demek Kadın Kıyafetli Erkekler
  3. Femboy Nasıl Olunur, Femboy Clothing, Femboy Wiki
  4. Femboy Test, Femboy Flag, Femboy Hooters ve Daha Fazlası
  5. Türk Femboy, Topluluk ve Femboy Hikaye Arayanlar
  6. Femboy Resim ve Kıyafet Örnekleri Galerisi

Bu bilgileride okumalısınız

erkeğin testislerini emmek mi daha çok zevk verir yoksa penisini mi
Kel erkeklerde testeron hormonu daha mı fazla
femboylar sizce de kızlardan çok daha çekici değil mi
dar pantolon giyen erkekler testislere ve penise zararı olurmu
testislerin birinin küçük ve penisin ince kısa olması
31 çekerken hangi şeyler daha çok zevk verir

Cevap yazın