bir kadın iki erkek grup sex

Soru

merhaba ben oktay, 21 yaşındayım daha önce hiç seks  yapmamıştım. bundan 5 ay önce falan internetten bi çiftle tanıştım 3 lü grup seks yapmak istiyorlardı, yani bir kadın iki erkek grup sex şeklinde. görüntülü konuştuk seni çok beğendik dediler hafta sonu çağırdılar bi otel adresi verdiler. otobüse bilet alıp hafta sonu yola çıktım. otogara inince aradım adam gelip beni arabayla aldı otele gittik. kapıda kadın karşıladı videodakinden daha yakışıklı bu dedi dudağımdan öptü içeri girin dedi. içeri girdim odada iki tane daha adam oturuyor. bi korktum ben çıkmak istiyorum dedim, tanıştırayım sizi dediler korkacak bişi yok falan. bu iki kişi zengin otel masrafını yol parasını falan hep onlar karşıladı, izlemeyi seviyorlar, onlar kenarda oturup biz yaparken izleyecekler dedi. daha öncede yaptık çok zevki oluyor dediler. kısa keseyim ilişki yaşarken ufaktan adamlarda dahil oldular. bende ilk seksin heyecanı ile ne isterlerse yaptım. ben onlara onlar bana derken 3-5 kere pasif oldum. sonra öğrendim evli değillermiş kadın eskortmuş. üstüne korunmadığım için hpv diye bir şey bulaştı, tedavi oluyorum geçiyor sonra yine çıkıyor. cinsel eğilim karmaşası yaşamaya başladım, sanki pasif olmak hoşuma gitti aktif olmak zevk vermiyor gibi hissediyorum. keşke yapmasaydım. gençliğin azgınlığın verdiği o heyecanla olmadık pis işler yaptım. farkındayım ama kendimi ikna edemiyorum. şimdi yine canım böyle şeyler yaşamak istiyor. hoş bir sevgilim var, o bile beni azdırmıyor. yaşadığım bu ilişkiden çok fena olumsuz etkilendim. sizce psikolojik tedavi görmemi gerektirecek bir durum var mı. yoksa kendi kendime bu durumu aşabilir miyim ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  zaten herkes fuhuşa çok meraklı, önüne gelenle düzüşecekler, bir yetmez 3-5 kişi ile olsun derler ama sonrasını hiç hesap etmezler. pisliğe bulaşınca vay yandık bittik pişmanım ne olacak. baştan bir kere bile düşünmedin mi sonra ne olacak başıma ne belalar gelebilir diye yok ? pişman oldum diyorsun hala vazgeçmiyor aynı pislikte kıvranıyorsun. açıkçası iradesi olan adam için başka şeye gerek yok. lakin iraden yoksa olay psikolojik tedaviye hap kullanımına kadar gider.

 2. 5

  cinsellik dediğin iki kişi arasında mahrem şekilde olur özel duygular paylaşılır bu şekilde doyurucu yaşanır. diğer türlü zevk vermediği gibi işte sizin başınıza geldiği şekilde bir sürü sorun olur. gencecik bir bireyin kendini mahvedişini okuduk, yazık etmişiniz kendinize. hpv tam olarak tedavi olmayan vücut zayıf düştükçe sürekli tekrarlayan viral bir enfeksiyon. üstelik evlenince ne yazık bunu eşinize bulaştıracaksınız, ondada vajina içinde ve rahim ağzı kanalında enfeksiyon oluşacak. sık sık baskılanması tedavi edilmesi gerekli. yoksa rahim kanserine götürüyor. daha vakim durum normal doğumda bu hastalık bebeğe de bulacak. gördüğün gibi bir anlık heveş uğruna bir ömür boyu kaç nesili etkileyecek belalar buldu. sizin için her şey çok geç lakin okuyanlar böyle pis işlerinp eşinde olanlar varsa, gram akıl varsa ders alır bulaşmazlar.

 3. 3

  hadi her şeyi yaptınız kafa gitti bari korunsaydınız, onuda mı akıl edemediniz. bu kişler belli ki böyle iğrenç ilişkiler yaşıyorlar, kim bilir ne hastalıklar vardır herkese bulaştırıyorlar.

 4. 3

  böyle korkunç işlere bulaşanlar her iki cihanda da iflah olmazlar durumları beterdir. bence aklınızı başınıza toplayın bu pislikten uzaklaşın. böyle hayaller kuranlar varsa sonları hiç iyi olmayacak haberleri olsun.

Bir cevap bırakın