sevgilim iki erkekle grup seks yapmak istediğini söyledi

Soru

Sevgilimle çok iyi bir cinsel hayatımız var. Artık onunla konuşurken ikinci erkek istediğini söyledi bir kez denemek istediğini söylüyor bundan benden haz aldım sizce normal mi ?

Cevaplar ( 11 )

 1. 3

  merhaba, biz her ne desek de herkesin kendi düşünceleri ekseninde hareket ettiğini bildiğimiz için çokta yorum yapmak istemiyoruz. bize sorarsanız cinsellik esnasında bir birinizi azdırmak için hayal kurmak güzel olabilir ama eyleme dökmek tadınızı kaçırabilir. yok biz taktık kafaya illa bunu deneyeceğiz diyorsanız çok dikkatli olmalısınız, bu güne kadar benzer sorulara yazılan cevaplar içinde gördüğümüz bu işe girenlerin başına hep aldatma vakaları, hastalık kapma, dolandırılma şantaj gibi şeyler gelmiş, üstelik aradıkları hazzıda bulamamışlar. gördüğümüz o ki genelde bu şekilde birşey arayanlar hep olgun kişilerle mutlu olmuşlar, yani sizin 35-40 yaş arası olgun, ağır başlı güvenilir, cinsel konularda bilgili, erken boşalma sorunu olmayan bir erkek bulmanız daha mantıklı olabilir. böyle biri hem sizi yönlendirebilir hem de nasıl zevk alınacağını bildiği için beklediğinizi bulma ihtimaliniz yüksek olur. sonunda tercih sizin keyfiniz bilir, dediğimiz gibi bize sorarsanız hiç bulaşmayın bir birinize ne diye yetemiyorsunuz ki.

 2. 2

  tamam sevgiliniz heyecanlanmış normal, iki erkekle aynı anda seks yapacak zevkin doruklarına çıkacak. iyide burada size zevk olarak bir katkısı yok, sizin haz alma heyecanlanma sebebiniz ne tam olarak merak ettim

  • 6

   Azgın olması benide etkiliyor benim için kız olması daha iyi ama

  • 4

   Merhaba sizlen tanışabilirmiyim iyi geceler

 3. 5

  her kızın cesaret edebileceği birşey değil ama bunu yapabilen kız için harika bir deneyim olabilir

 4. 3

  seks yaparken bir kızın iki erkek arasında tost olması

 5. 3

  aradığınız erkeği buldunuz mu hala lazımsa biri yardımcı olurum, benmi yok yok, izmirde bir arkadaşım var onu yönlendireyim

 6. 5

  Merhaba sevgiliniz neden böyle birşey istiyor oturun konuşun anlamaya çalışın

 7. 4

  bu sorunun sahibi ve kız arkadaşı hiv’e yakalandı. profilindeki bir yorumdan görebilirsiniz. uzak durun böyle sapkınlıklardan.

 8. 4

  bence sevgilin seni başarısız buluyor çoktan başka erkek arayışına girmiş. sevgilisini tatmin edemeyen beceriksiz erkeklerin sonu ortada kalmaktır malesef.

Bir cevap bırakın