gay olan erkekler hiç kadınlardan hoşlanmaz seks yapmazlarmı

Soru

burada benzer bir soruyu görünce benimde merak ettiğim bir şey var sormak istedim. çalıştığım şirkette yakışıklı gay bir erkek var ama b ildiğiniz gibi değil çok havalı çok elit. kadınlarla çok yakın çok samimi konuşuyor, sanarsın ki gay değilde öyleymiş gibi rol yapıyor. kız arkadaşım var iş çıkışı arabayla geçerken benide alıyor bu adamı her gördüğünde gay may bir gece seks yapmaz mı benimle, ayarla kız bana bunu diye espirili takılıyor. dediklerine göre kimse ile cinsel bir şeyi yokmuş, sadece erkekleri beğeniyormuş. bu durum bir prensip meselesi mi yani sadece erkekleri tercih etmesi, yoksa gerçekten bir kadınla birlikte olmak istediğinde kalkamıyor ereksiyon olmuyor kadınla seks yapamaz mı ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  gay erkekler kadınlarla seks yapmak ister beklentileri normal düz bir seksten daha farklıdır

 2. 6

  sonuçta eğer aktif birisiyse bir kadınlada birlikte olabilir ama bu onun istemeyeceği bir şey ise bu durum zorla sevmediğin bir yemeği yemeğe benzer. hem haz almaz hem tiksinti duyar. bu sebeple daha en baştan böyel birşey yapamayacağınız söyleyebilir. farklıda olabilir en azından ben empati yapmaya çalışarak kendimce yorumladım.

 3. 3

  istedikten sonra yapar niye yapmasın ama kadınlara ilgi duymuyorsa yapmasının abir anlamı yok. belki biseksüel olabilir hem erkelere hemde kadınlara ilgi duyabilir. tabi pasif eğilimli ise o zaman ereksiyonla ilgili belki sıkıntı vardır istesede pek başarılı olamayabilir.

 4. 2

  Pasif ise asla olmazlar ama aktif ise olabilirler. Yazdığımıda göre pasif olduğunu varsayiyorum bu yüzden yapmaz bence

 5. 2

  gay bir erkeğe ilgin var ve onunla seks yapmak istiyorsan neden arkadaşını araya katıyorsun sen git beğendiğin o kişiyi baştan çıkar… ben cesaret edebilsem bir gay erkekle çok şehvetli unutulmaz bir gece geçirmek isterim

 6. 3

  erkeğe daha zevkli olduğu için adam yapmak istemez. zaten isteseydi gay olmazdı demi. kadından zevk almıyodur hoşuna gitmiyodur

 7. 3

  Yani gay olmayı seçtigne göre yapmaz herhalde zevk alamıyordur

Bir cevap bırakın