bir kadının birden fazla erkekle ilişkiye girdiği nasıl anlasilir

Soru

sevgilimi herkese kuyruk sallayan bir oooo kandırdı, sevgilim şimdi peşinde köpek oldu. hem kızıyorum ne hali varsa beter olsun diyorum, bi yandan gerçekten onu çok seviyorum böyle görünce delleniyorum sinirim tepem çıkıyor. adi oooo elime geçirdim saçını başını yoldum yerden yere vurdum, inadından o adam benim kölem oldu unut artık sana dönmez diyor, elimde kalacak. kız arkadaşımın sevgilisinin tanığı biri bu oooo için acayip şeyler söylemiş. grup sekse gidiyor kiminle yatıp kalktığı belli değil demiş. inanmadım o kişiyle konuştum hiç kimseye söyleme ama 3 erkek onun evinde grup yaptık dedi. eminim kesin yapmıştır öyle bir potansiyel bariz var. eski sevgilime anlattım kıza çamur atıyorsun kıskançlıktan diyor. deli olacam yaa, kız yalama olmuş diyorum inandıramadım. yok mu, bir kızın bir sürü kişiyle ilişkiye girdiğini anlaşılabilecek şeyler, bu gibi şeyler nasıl belli olur anlaşılır, bunu nasıl kanıtlarım ?

Cevaplar ( 4 )

  1. Aga nabıyonuz kendinize gelin. Düşmüşsün bir entrikanın peşine; bu olayın aslı astarı olsa da olmasa da. Deli edersin kendini bak; çıldırırsın akıl sağlığın bozulur. Sağlıklı düşünemiyorsun. Neyin peşindesin. Aldatıldığını kabul etmişsin ama kabahati diğer kadında mı arıyorsun. Gerçekten mi! Ne yaparlarsa yapsınlar boş ver sen mutluluğuna baksana. Çok üstelersen valla Mage Anllı programlarına malzeme olursunuz.

  2. bence çok saçma bir soru, araba olsa götürür servise baktırırsın aşağı yukarı ne kadar kullanılmış ne kadar yıpranmış söylerler ona göre değerlendirirsin. canlı bir organizma olan insan böyle değildir, kişi istemezse kolay kolay anlayamazsın. bi kere senin seviyor olmanın anlamı yok çünkü o adam seni sevmiyorsa karşılıklı değilse anlamı yok. böyle bir şeyin peşinden koşup kendini yıpratmanada gerek yok. ne hali varsa görsün demişsin tamam işte orada olay bitmiş daha fazla sürdürme. sana uygun değilmiş, belki aptlamış belki bile bile seni bırakmış önemli değil, sonuçta gelecekte yine bırakabilirdi. demek ki sana göre değil, karakteriniz bir birinize uymuyormuş. sen iyisimi başka adaylara bakın, yeni denizlere yelken aç nasibini ara.

    • Ya ergen ergen sorular saçma şeyler cevap vermeye bile değmez okuyamadım bile ne yazıyor belli bile değil:)))

  3. mesele ne? seni aldatan erkeğini geri kazanmak mı istiyorsun? bir de olaya bu açıdan bak… ya da hepsi oooo’nun suçudur. ya da ortada aldatmak dışında bir suç yoktur! oooo her önüne gelenle yatmış kalkmış olsa ne olur? vay terbiyesiz mi diyeceğiz?

Bir cevap bırakın